Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek vonzó egy ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Magamról akarok megadni néhány infót. Nem ego boost miatt, hanem mert kíváncsi vagyok, hogy ha nem lennék kapcsolatban rám nézne-e valaki egyáltalán?

155cm vagyok, 50kg. Vállig érő vörösesbarna göndör hajam van. Arcra inkább az átlagos-csúnya vonalon mozgok, de pl a bőröm elég tiszta és a fogaim fehérek.

Nem igazán szoktam mosolyogni, keveset beszélek, idegenekkel elég hideg vagyok, viszont jó társaságban igazán vicces vagyok.


Van egy olyan érzésem, hogy a normális férfiak (akiknek van egy átlagos munkája vagy egyetemre járnak. Nincsenek kigyúrva de elhízva sem, és adnak magukra valamennyire) nem ilyen nőt keresnek, hanem azt a tipikus vékony, hosszúhajú, kerek fenekű, kicsi mellű csajokat, akik sminkelnek de te nem veszed észre, és mindig úgy vannak felöltözve mint aki egy divatmagazinból lépett ki. Szeretnék én is legalább egy ilyen elfogadható vonalon mozogni, de nem tudom min változtassak, hogy vonzó legyek.


(Oké, talán ego boost miatt akarok vonzó lenni más emberek számára, meg azért hogy érezzem, hogy nem csak azért van velem valaki, mert hirtelen nincs jobb)

20/l



2020. jan. 20. 08:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%

Így a leírtak alapján nekem elég jó csajnak tűnsz 💖

(34/F)

2020. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

A magasságon nem lehet változtatni, de sokaknak tetszenek az alacsony lányok.

A többin viszont egyszerű.

Sportolj sokat, a torna különösen feszesít és formásit, a futás is jó.

Vásárolj nőiesebb ruhákat, és tanulj meg elkészíteni egy szép, szolidabb sminket.

2020. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Amit elmondtál ennek a nagy része felszín. Egy normális igazi férfit ezzel nem fogsz meg.
2020. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem bejönnél, de mint említetted foglalt vagy...

A divat sosem érdekelt, és a vele járó média-agymosás meg a marketingtermékek, amikből millióan világszerte jól élnek, de valójában semmi szüksége rá egy embernek sem. (pl smink, műkarmok, piercingek, tetoválások ilyesmik).

2020. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Sajnos így leírás alapján nem tudunk használható választ adni. Mondanám, hogy küldj képet, akkor megkapnám gondolom, hogy hátsó szándékaim vannak. Amúgy meg mindenkinek más az ízlése, biztos van akinek tetszel, van akinek nem.
2020. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellenél, mert felszínes vagy. Csak a külsődről beszéltél lényegében. De már biztos kaptál jó sok privátot a lúzerektől, akik már attól izgalomba jöttek, hogy lány vagy.
2020. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, itt ha kitesz valaki egy ilyen kérdést, azonnal özönlenek a privátok:)

A normális választ meg lepontozzák.

Tényleg csak egy fotó alapján lehet válaszolni a kérdésre, a 155/50 semmire se jó.

Esetleg írhatott volna a kérdező néhány gondolatot a belső tulajdonságairól.

2020. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóknak igaza van. Egy egyszerű külsővel is meg tudsz fogni magadnak egy srácot, de azt meg is kell tartani és az, hogy vicces vagy az nem elég hozzá. Írtad azt is, hogy az idegenekkel eléggé hideg vagy. Hiába fogsz jól kinézni, ha ezzel a hidegséggel a srácnak már a köszönésnél elveszed a kedvét attól, hogy ismerkedjen veled. Szóval ha tényleg akarsz valakit magadnak akkor nem csak a külsőségeken kell változtass.
2020. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, felmerül még az is, hogy ha valóban kapcsolatban van a leányzó, akkor miért kérdez tőlünk ilyeneket!? Esetleg lépni akar..?
2020. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát ebből a pár infobol nem lehet megmondani h vonzó vagy e vagy sem. Írtál jókat de édes kevés mert az összkép számít ami látatlanban mi nem ismerünk. De a soraid alapján nem vagy beképzelt primadonna sőt normálisnak is lehet mondani. Kicsit zárkózott de ha az épp aktuális párodda és a szűk baráti körrel jól kijossz akkor minden rendben. Összesegeben igen lehet vonzó egy ilyen lány. :) f/26
2020. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!