Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha valaki nem érzi úgy, hogy vonzó lenne a lányok számára előfordulhat olyan, hogy elkeseredésében a férfiak felé kezd el nyitni?

Nem vonzódik szexuálisan a férfiak felé. De úgy érzi, hogy a lányok nem tartják vonzónak és inkább nem ismerkedik velük.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vonzódás, férfi, lány, , szex, érzelem, vonzalom, párkapcsolat, fiú

ápr. 28. 18:13  Privát üzenet  

A válaszok

Ismerek egy külföldi srácot egy barátom által. A srác indiai. Nem szép, olyan kis aranyos csupaszív srác. Rengeteget próbálkozott nőknél, aztán kb. 30 éves korában kipróbálta a férfiakat. Szóval, van rá esély, de szerintem nagy elkeseredettség kell hozzá.

Női oldalról is tudok hasonlót. Ismerek egy lányt, 2 segg pasival járt, aztán megutálta a pasikat és lányokkal kezdett összejönni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 28. 18:16 Privát üzenet
Igazából én több csajt is tudok, aki így fordult át... Mármint sikertelennek érezte a párkeresést, kipróbálta csajokkal és ja. Pasiban nem ismerek ilyet, de ki tudja. Tudok olyat, aki 40 évesen jött rá, hogy leszbi.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 28. 18:22 Privát üzenet
Én biztos nem!

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 28. 18:23 Privát üzenet
Van egy hiedelem, aminek aztán vagy van alapja, vagy nincs, hogy a nők nagy részében van legalább egy minimális biszex hajlam. Na, a férfiakban ilyen egyáltalán nincs. Ha valaki, én aztán tényleg sikertelen vagyok, de nincs az az isten, hogy én férfihoz nyúljak. Inkább eljárok prostihoz, a társ iránti vágyat meg megpróbálom elfojtani, de... á, még a hideg is kirázott csak a gondolattól is...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 28. 18:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Prostihoz nem mernék menni. Nem mernék vele lefeküdni.

# 5/9Időpont ápr. 28. 18:32 Privát üzenet
Nincs bi hajlam minden nőben, elég műveletelen tuskó aki ezt leírja.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 28. 18:41 Privát üzenet

Kamu, álcázott kérdés. Nőgyűlölő kérdező.

Ne válaszoljatok neki.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont ápr. 28. 20:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok az :D

# 8/9Időpont ápr. 28. 20:24 Privát üzenet
Biztos volt már ilyen ! De most komolyan ha nem elég a nőknek akkor meleg lesz ? Eléggé szánalmasan hangzik !

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont ápr. 29. 10:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az itt hőbörgő férfiak mit csináltak volna régen amikor a nőknek szüzen kellett férjhez menni szóvak kb akivel lefeküdtél azt el is kellett venni?
Férfiak! Szerintetek az ilyen alak szép?
Férfiak! Hány pontot adnátok erre a nőre tízes skálán?
Nem túl beszédes átlagos férfiak nem kellenek az átlag csajoknak?
Annyira sokat számít a nagy mellméret a férfiak szemében?
Férfiak! Bejön nektek egy ilyen nő?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!