Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti sok-sok éve szingli 30 as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sok-sok éve szingli 30 as férfiak, sokkal boldogabbak vagytok mint a párkaocsolatban lévő társaitok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én 4 éve egyedül vagyok és sokkal jobb így, nincs megcsalás, zsarolás, hiszti, házi sárkányoskodás (mind ilyen, volt 8 rövidebb kapcsolatom, bőven van tapasztaaltom).
2020. jan. 20. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ők azt mondják jobb lenne egyedül, én azt mondom jobb lenne valakivel. Az embernek mindig az kell ami nincs.


31f, 10+ éve nincs senkim.

2020. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Én már mindkettőt megjártam. Párban lenni jobb.
2020. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Igaz, most nem vagyok szingli, de voltam én is kb.3-4 évig. Úgy emlékszem vissza hogy boldog voltam, sokat bringáztam, edzettem, dolgoztam. Az is igaz, hogy volt akkoriban egy nő, aki velem csalta a férjét, úgyhogy szex is volt kb 1 héten egyszer. Ha jobban belegondolok, még jobb is volt mint most.
2020. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert unatkozok. Néha elgondolkodtat hogy sok nőbe a hiszti azért van gyárilag beépítve, hogy a férfiak ne unatkozzanak.
2020. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de mégis honnan tudná egy szingli 30-as férfi, hogy boldogabb-e, mint egy családos 30-as, ha egyszer nincs összehasonlítási alapja? Fordítva legalább lenne valami értelme a kérdésnek, hiszen a családosok egy része lehet hogy szingli volt 30-as évei elején, így ismeri az érem mindkét oldalát.
2020. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A lóf**aszt jobb egyedül.


igaz csak majdnem 3 éve vagyok egyedül, de rosszabb.


szerintem sokan csak győzködik magukat az emberek, hogy egyedül mennyire jó...


ja max az első időszak míg kifújod a levegőt, kicsit összeszeded magad, és pár hónapig elmegy amíg egyedül elmész néhány helyre megoldod a gondjaidat de kész utána ugyanúgy sz**är.

2020. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Összességében jobb. Persze jó lenne szerelmesnek lenni, szeretkezni jókat, közös progikat csinálni, ám ezek önmagában nem licitálják az esetleges megcsalást, hisztériát, akarnokoskodást, kontroll mániát. Régi jó barátom is meséli, hogy tök aranyos a csaja, de mondogatja, hogy kéne ház, másik kocsi, ilyenek. Persze ő lófaşzt sem tenne bele. 🙂 32F
2020. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En azt mondom h a noknek lehetnwk elvarasai de csak akkor ha a no ia legalabb ugyanannyit tud beletenni a lakasba, autoba. Ha nem, akkor fel is ut le is ut.Teremtse meg akkor maganak amit kell vagy akar. En soha nem rakok (nem is tudnek) no ala semmit. Egyszeruen olyan jokat rohogok a balek tehetos vagy jol kepzett mernok pasikon h mindwnt megvesznek es a fele a nőè. Aztan jon a valas es a no viszi a felèt. Mindig ez van. Ezen csak rohogok.
2020. jan. 21. 07:41
 9/9 BeefEater ***** válasza:

Nem vagyok sok-sok éve szingli, de inkább vagyok magam mint egy olyan nővel, akivel nem érzem jól magam. Tehát valahogy így:

párkapcsolatban a nem megfelelő nővel < szingli < jó párkapcsolatban

2020. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!