Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több éve szingli fiúk, férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve szingli fiúk, férfiak, ti mennyire vagytok elkeseredve a magány (mármint hogy nincs párotok) miatt? Nekem 4 éve senki és pár hete nagyon magam alatt vagyok.34 F.

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 23:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Nekem qrvára elegem lett belőle, hogy ezen a téren már lassan 5 éve semmi komoly vagy értelmes nem jött össze. Úgy érzem magam, hogy begurultam rajta, szóval kipattintom magam szépen, ráfekszem, hogy 40 éves koromra legyen fél milla passzív és/vagy hobbiból származó jövedelmem a munkabérem mellé, aztán majd legelőbb akkor fogok visszatérni arra, hogy a nőkkel mi legyen. Ha akkor is ugyan ez a helyzet, akkor majd elleszek én is a slusszkulcspörgetéssel, meg azzal, hogy varázsolgatok a kis hülye tyúkoknak...
2019. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Hiányzik egy társ. 30-as férfiként nőket felszedni viszonylag könnyű, társat találni viszont nehezebb, mint korábban bármikor volt. De azért próbálkozom, hátha még szerencsém lesz.
2019. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
akkor úgy érzem nála sem fenékig tejfel ez a dolog. Én 3-4 éve még válogathattam a nőkben annyi randim volt, és egymás mellett 2 barátnőm is. Olyan 1 éve vettem észre, hogy nem vesznek észre a nők. Gondoltam biztos mert nem próbálkozok megfelelően. Elkezdtem próbálkozni, egymás után jöttek az elutasítások, amire régen alig volt példa. Nem hiszem, hogy ennyit öregedtem volna, ha valaki persze meg tudja mondani mostani és régi kép (4 éves) alapján, hogy tényleg borzasztóan nézek-e ki (és őszintén mondja, nem azt hogy áh, semmi baj, vagy azt, hogy atyavilág te tata, hanem normálisan), azt megköszönöm.
2019. dec. 30. 23:40
 4/38 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted. Látatlanban sem hiszem, hogy a korral jár.
2019. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanebben a cipőben vagyok sajnos sokszor magam alatt vagyok én is ez miatt 26 èves koromig végig volt bnőm azóta eltelt 4 év semmi szàmtalan kudarcon vagyok túl. Sokat olvastam utánna probáltam magam fejleszteni ilyen téren. Sokféle módon és helyen probáltam de semmi mintha levegő lennék. Egyedül élek jó munkám van stb nem vagyok egy gnóm normálisan tisztelettel közeledek a nőkhöz és akkor sem fogalmam sincs mit kellene tenni végre hogy összejöjjön nincsenek nagy elvárásaim csak egy szerető társat keresek akit viszont szerethetek. Nagyon idegesitő tud lenni ha kimegyek az utcára és nálamnál gyengébb férfiaknak olyan nőik vannak hogy csak nézek. Nem tudom milyen irányba megy ez a világ de nagyon ocsmány tud lenni sajnos.
2019. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
küldj
2019. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Ha férfiként érdekel a véleményem, nekem is átküldheted.
2019. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
holnap küldök. 5. sajnálom, együtt érzek veled. Én sem tudom mi változott meg, ami pár éve ment, sok-sok randi és 5 párkapcsolat, az 4 éve sok tucat visszautasításra (vagy ronda nőkből volna 3-4 aki akarna engem, de átlagos pasiként átlag nőket szeretnék)redukálódott.
2019. dec. 30. 23:54
 9/38 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés jön, a képre kíváncsi vagyok.
2019. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Ha a női vélemény érdekel, jöhet a kép 😉
2019. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!