Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "örök szingli" - ként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"örök szingli" - ként mennyire vagytok motiváltak az életben?

Figyelt kérdés

Rengeteget tanultam, lediplomáztam, munkahelyem is van, kocsim is, és ma úgy érzem, hogy minden teljesen felesleges, amit csinálok. Semmi nem okoz örömöt. Sosem voltam elég jó senkinek sem, hogy legyen párkapcsolatom.

Ismerkedésnek se látom értelmét már. Elfáradtam... Régen azokba a lányokba, akikbe beleszerettem, éltem volna értük. Magamért élni annyira feleslegesnek tűnik.


Ti feltudtok őszinte vigyorral kelni minden reggel, hogy de jó, ismét egy új nap?



2019. dec. 28. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%

Kit érdekel a nyomorod?


Ha nem tudsz nőt szerezni magadnak, akkor így jártál!

2019. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Hát, ha éppen van mit csinálnom, vagy van valami aktuális elérendő cél az életemben, akkor nem bánt a dolog.

Ha nincs, én is baromi depis tudok lenni, ha őszinte akarok lenni.

2019. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanaz van nálam, mint nálad is. Nem tudok felkelni őszinte vigyorral sem, de még a nekem tetsző nőkre sem tudok már úgy tekinteni, mint régen. Régen még kerestem a szemkontaktust velük, próbáltam keresni a társaságukat, stb. Mára már tudom,hogy egyiket sem érdeklem, a legtöbb szóba sem áll velem,mert nem születtem jóképűnek...

28/F

2019. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Habár nem a te cipődbe járok teljesen (már mint: én nem diplomáztam soha, sajnos jelenleg munkahelyem sincs, kocsim sincs) nekem sincs motiváció az életembe. 5 hónap múlva töltöm a 32. életévemet. És nem volt még soha komoly kapcsolatom. Nem tudom milyen az amikor szeretnék önmagamért.

Elfogadom, és szeretem magam olyannak amilyen vagyok, de egyszerűen mint ha nem is léteznék, utcán is, minden hol, csak keresztül néznek rajtam az emberek.

Szerintem egy szerető társ nélkül semmit sem ér az élet.

Hiszen ha az ember kiteszi a lábát az utcára, mindenhol kapcsolatban élő emberekbe botlik úgy is, és ha irigység ha nem, de elkapja az embert az érzés, hogy mennyire magányos legbelül. De senkit nem érdekel, hogy a másik mennyire egyedül van.

Soha nem tudtam vigyorogni, vigyorogva fel kelni, mert idegesít a tudat, hogy van akinek 2 perc alatt össze jön egy nő, vagy pár hét alatt, nekem ha még 50 évet szenvednék se adatna meg. Most is egyedül fogok megrohadni szilveszterkor.

2019. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

őszinte vigyorral nem szoktam kelni, csak álmos fejjel. Pláne, ha hajnali indulást kell beütemeznem a munka miatt.

Azt mond meg nekem, miért agyalsz folyton? Most van egy autód erre büszke vagy, más célokat nem akarsz keresni? Lakás? Gondolom nem köt le semmi. Kössön!

2019. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

A szingli az saját maga dönt úgy, hogy szingli lesz.


Te csak egy szép szót használsz arra, hogy k**útvára nem jön össze 1 nő sem és eleged van az életből"

2019. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a szingli kifejezés divatos lett, de eredetileg azt jelenti, hogy önszántából egyedülálló (persze van szexuális élete) és nem akar komoly kapcsolatot.
2019. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha kilépek az utcára Pesten, akkor jó kedvem lesz. Elég antiszoc vagyok általában, de szeretem a nyüzsit, az embereket, szeretek mellettük ácsorogni a villamoson/metrón, szórakoztató, mégha nem is beszélgetek velük, mégis ott vannak mellettem.

Szóval a kérdésedre válaszolva, szeretem a reggeleket, a kedvenc napszakom a reggel, mégha korán is kell kelnem.


19/L

2019. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Rohadtul nem önszántából szingli valaki. Próbálkoztam többször is. Csak hát, minden csaj, mindenhol, egyik se különb, helyes pasit akar magának. Mindenki azt vágta eddig hozzám, hogy csúnya vagyok, meg nem vagyok az esetük, így nincs értelme, hogy időt pazaroljanak rám. Csak kb 10 év alatt 2 ezer nő mondta már ezt rám. És valahogy elment a kedvem már a próbálkozástól.
2019. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Téged mennyire motivál az, hogy ne legyél örök szingli?

2019. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!