Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nem megy a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem megy a párkeresés felnőtt korban, nektek a szüleitek is ilyenek voltak?

Figyelt kérdés
Milyen környezetben, milyen nevelésben részesültetek?
2019. dec. 31. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem...szüleim.20as éveik elejében egymásra találtak azóta is együtt vannak
2019. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is sokáig elég szerencsétlen voltam lány létemre, szüleim egyáltalán nem.
2019. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, sosem kérdeztem őket. Apám 27 éves volt amikor megismerte anyámat, aki akkor volt 19 éves. 2 évre rá összeházasodtak, azóta is együtt vannak (már 30 éve). Szerintem apámnak előtte nem nagyon volt senkije, anyámnak volt egy faszija, de vele nem tartott sokáig a dolog.

Szóval ilyen szempontból szerencsések voltak, nem kellett sokat keresgélniük az igazit :D

2019. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez így elég torz képet ad, inkább úgy lenne érdemes megvizsgálni, hogy a szüleid a mai világban sikeresek tudnának-e lenni, illetve egymásra találtak volna-e?
2019. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Anyáról nem tudom, de apának nem voltak problémái, mesélte hogy anno volt amikor egyszerre több barátnője is volt. Bár úgy képzelem régen ez még könnyebben mehetett, hiszen gondolj bele, ha annyira nehéz lett volna akkor mi se születtünk volna meg, és a szüleink most ugyanúgy ócsárolnák itt gyakorin a másik nemet mint sokan teszik.


Valamint kevesebb magányos embert ismerek abból a korosztályból mint a sajátomból.

2019. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De a mai világban már nekik sem menne. Mindketten egyszerű, "semmi különös" emberek, nem igazán jók az adottságaik, és sosem volt életük része az utazgatás, az élményhajszolás, a különféle hobbik. Felkeltek, elmentek dolgozni, hazaértek, ott is tették a dolgukat, eltelt a nap már fiatalként is így. Akkoriban viszont mindezzel a világon semmi gond nem volt. Nem úgy, mint manapság...
2019. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elváltak a szülők, már én is. :)

Igazából sohasem csajoztam direktben, fogalmam sincs az egészről. Most már lexarom a nőket is. :))

2019. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, nekik ment. Az életem, de már a születésem határozott meg sok dolgot ebben.
2019. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szülők életkorát is érdemes volna odaírni, mert nem mindegy, hogy a 15 éves ír a korai negyvenes szüleiről, vagy a 40 éves ír a 60-70 éves szüleiről. Más korosztály, más szokások.
2019. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22 vagyok f, szüleim 40-esek, ha jól emlékszem anya 16 volt, fater 19 és neki előtte is rengeteg nője volt, anyának is volt barátja, nagyszüleim is korán összejöttek. Nem a nevelés a gond, genetikailag, erre lettem rendelve. A környezet, nevelés pont a bajok okozója, olyan minta volt előttem, olyan emberek körülöttem akikhez mertem párt keresni nekem esélytelen a külső miatt.
2019. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!