Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanácsoltok egy incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok egy incel férfinek?

Figyelt kérdés

1, diéta , sport, fogyjon le

2, vegyen autót és lakást

3, öltözködnjön divat szerint

4, keressen többet mint a minimálbér


Egyéb ?


2020. jan. 21. 12:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

Foglalkozz magaddal, sportolj, figyelj az öltözködésre és legyen önbizalmad. Nekem ez a recept jött be

20f

2020. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
A lényeg, h tudd boldoggá tenni magad akkor majd mások is boldogan fordulnak majd hozzad bármivel!
2020. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%

Mondhatni semmit. Az alapján, amit itt láttam és a környezetemben tapasztaltam, teljesen felesleges inceleknek bármiféle tanácsot adni. Egyszerűen tojnak rá, nem tesznek magukért semmit és úgysem fogadják meg. HA mégis kíváncsi vagy, akkor az alábbiakat:

1, A fenti dolgokat tényleg csinálja meg. De, tényleg. Van olyan ismerősöm, aki állítása szerint kigyúrta magát, de nem volt rajta szinte semmi izom. Szerinte jól öltözött, a környezete szerint nem.

2, Legyen laza. Hagyja abba az egészen való görcsölést, élvezze az életet és legyen más is az életében, mint az incelsége. De, tényleg. Hobbi, haverok, ilyesmi.

2020. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj ezekkel az "Öltözködj jól!", meg "Legyen jó frizurád!" szövegekkel, hogy nincs mögötte konkrét tartalom. Vannak csajok, akiknek éppen bejön az az öltözék, vannak akiknek nem. Ugyanez a frizurára is igaz. Szerintem a divat a legutolsó szempont ebben a kérdésben. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem számít, csak túl nagy feneket kerítenek ennek. Az ápoltság, a jómodor, a férfias kiállás 100-szor fontosabbak szerintem.
2020. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%
Írj ki Norbis kérdést.
2020. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

#4: Azért nincs a dolog mögött konkrét tartalom, mert semmit sem tudunk azokról, akik tanácsot kérnek. Nem látjuk az arcukat, nem tudjuk a stílusukat. Hogy adjunk konkrét hajtippet?

A gond igazából ezzel az, hogy mi adunk egy tanácsot, ami nem hoz azonnal sikert és fel kell emelniük a seggüket, hogy elbattyogjanak egy fodrászhoz, hogy hajtippet kérjenek. Nos, ehhez lusták.

Írtad az ápoltságot. Annak része a jó haj és öltözködés is.

2020. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
40%

"Írtad az ápoltságot. Annak része a jó haj és öltözködés is."

Igen a tiszta haj és a tiszta öltözék. Nem feltétlenül muszáj a legdivatosabbnak is lennie.

2020. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%
#7: Ez így van. Az incel ismerőseim 99%-a durván korpás és zsíros hajú. Többük is simán felvett több napos, büdös pólót.
2020. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
19%

#8


Ha nincs pénz minden nap másikat venni és ezt kimosni, akkor nem biztos, hogy ez az ő hibája. A pénz hiánya nagyon sok rossz dologra veszi rá az embert, amit "fentről" a milliók bástyái mögül nem nagyon lehet érteni.

2020. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
#9: Ne csavarjuk már ki ennyire a dolgot. A több napos póló nem attól büdös, hogy minden nap kimossák... Milliós bástyái mögül sem beszélek a minimálbérrel és rajtam is van sokszor 2 napig is póló, de valamiért még sosem tartottak büdösnek...
2020. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!