Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában jókedvű, vidám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában jókedvű, vidám vagyok, gyerekesen viselkedek / gyerekes humorom van - az miért baj?

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok, üzletember, szabadon hozott döntésekkel, és munkaidővel, jól megy az üzlet - ilyen szinten megfelelek a felnőtt viselkedésnek.


Önállóan meg is csinálok mindent - tehát ebből a szempontból is.


Viszont van egy fura, gyerekes stílusom, általában így mérem fel az embereket, hogy kivel lehet kijönni - mellesleg ez engem szórakoztat, de másokat valamiért idegesít...

Pl.:

-Ha felveszem a telefont, ha olyan kedvem van, valami hülyeséget szólok be, ilyen lelkes kisgyerekes hangon: "Szia, mi a kedvenc színed?"

-Ha valaki jön hozzánk, vagy a munkahelyemre és hoz valamit (szatyrot, dobozt), szintén beszólok: "Hú de klassz, mi van benne? Meglepetés?"

-Ismerkedtem egy lánnyal, voltam náluk, a kutyájuk barátságos volt, én meg felkaptam a hátsó lábait, beszóltam, hogy talicska, és úgy mentünk be a házba (a szülei nem örültek). Majd pár perc múlva mellettem a kutya vakarni kezdte a fülét, én meg mondom: Vakard! Vakard! Vakard!" és elkezdtem én is így hátulról előre kézsuhintásokkal vakarni a fülem... tök poénnak szántam, gondoltam oldom a feszültséget, de szintén nem jött be.


Miért olyan idegesítő ez sokaknak? (Régen baráti társaságban tök poén volt, és általában az üzleti életben is jól jön.)

29/F


2020. jan. 23. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
bohóc vagy, nem vicces
2020. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Borzasztó még olvasni is. A jó humor nem itt kezdődik. Te egyszerűen infantilis vagy.
2020. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Valami fogyatékod van de erősen.

Ilyet normális nő nem visel el.

Úgy basz ki mint macskát szarni.

2020. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel viszed előre a világodat, az életedet, jó ez. Nem kell mindig ez a "fapofa vagyok" életmód.
2020. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nyitott vagyok akár a gyerekesebb humora, de te nem vicces, hanem bolond vagy.

Az egy dolog, hogy hülyét csinálsz magadból, a te dolgod. De például egy kutyának nagyon rossz érzés, ha ilyet csinálsz vele, normális vagy?! Én ekkor dobtalak volna ki otthonról.

A feszültség oldására sem az a (legjobb) megoldás, ha úgy viselkedsz, mint akit gyerekként fejre ejtettek.

21/L

2020. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szereti a bohócokat. Pont egyidős vagyok veled és kiszaladnék a világból egy ilyen pasitól.

Ha az üzleti életben bejön annak csak örülj. De nagyon sok embernek ez nem humoros.

2020. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gyerekkel, kutyával jól kijövök, általában lányokkal is, de a szüleikkel már nem nagyon.


"A jó humor nem itt kezdődik." - Konkrétan a lány apja elkezdett sörözni (én nem iszom alkoholt), majd elkezdett ilyen segédmunkás vicceket mesélni, amiket a munkahelyén hallott: "A k..va hátsója pattanásos, és az a tarifa a vakoknak, brailles." - Én legalább tudok civilizáltan viselkedni!

2020. jan. 23. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyranőtt gyereket látnak benned.
2020. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:

Ilyeneket még a gyerekek sem csinálnak.


Minimum idiótának, vagy szellemi fogyatékosnak gondolhatnak.


Van épp elég hülye, nem kell a családba is.


Ki tekintene ezek után felnőtt férfinak?


A kutyás eset után páros lábbal rúgtalak volna ki.


Nem szégyelted magad?

2020. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az Office című sorozat jutott erről eszembe. :)


Én is gyerekesnek tartom magam, de a párom szüleivel például nem mertem volna így viselkedni-mármint előttük. Ahhoz kell szerintem egy kialakult bensőségesebb viszony, illetve a másik kiismerése. Az jó, ha önmagad vagy, meg tudod magadról, hogy ilyen vagy, de nem minden esetben van ennek helye.

Mondok egy példát-én nő létemre rengeteg perverzebb poént szoktam mondani a baráti körben, mindenki nevet rajta, meg minden, de ha mondjuk egy számomra alig ismert személy jön oda, vagy mások is, akkor nem ezzel bombázom a körülöttem levőket.

Valahogy meg kellene találnod az arany középutat.

2020. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!