Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy nőnek! Béna vagyok a Sexbe! Ne foglalkozzak a nővel ne hogy beégjek? Vagy járassam le magamat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat te nem vagy 100as...

Szerinted hogy leszel jobb a sexben? Ha gyakorolosz. Na nem prostikkal, hanem olyanmal akiesetleg megmutatja mi jo neki, hogyan tudsz oromet okozni.

Kepzeletben es otthon felkezezve nem leszel jobb eles szituációban....

2020. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

1. A szexuális jártasságot lehet fejleszteni. Tehát ha lemondasz róla, akár remetének is mehetsz.


2. A szex olyan dolog ahol egyénenként változik az értékelési skála. Sokféle preferancia, fétis van, ha összepasszoltok az ágyban, akkor nem kell latin szeretőnek lenni.


Egy tanács: ha nem vagy egy Don Juan alkat, akkor a legjobb amit tanácsolni tudok, hogy kísérletezz! Kérdezd meg a partnered, hogy tetszik-e amit csinálsz vagy változtass valamin. A figyelmes partner, mindig jó partner. ♥️

2020. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
járasd le magad. és csináld végig lesz ami lesz
2020. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rockarc ***** válasza:
88%

Neked ugyis jo lesz. A kerdes az, hogy a nonek jo lesz-e. Figyelj ra es mondani fogja, hogyan lehetnel jobb. Nyugi az elso par szex nem a technikarol szol, mindig kell egy kis ido, mire kiismered annyira a testet, hogy osszecsiszolodtok.


43F

2020. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nemigen tapasztaltam béna pasit a szexben. Nem is értem. Fogd már fel hogy az amit te gondolsz magadról, más máshogy látja.
2020. jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig lehet bénának lenni. Én is az vagyok, de egy ideig tudtam kompenzálni. Van az embernek két keze (jó esetben) és nyelve, illetve léteznek egyéb segédeszközök. Persze egy idő után úgyis rád fog unni így a csaj, velem is ez történt, de addig is legalább egy kicsit jól érezheted magad.
2020. jan. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szexnek kismillió verziója van, ha oda kerül a dolog, akkor vesd fel neki, hogy neked X, azaz "ez" a típus jön be, próbáljátok meg azzal.
2020. jan. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy béna vagy? Mondták, vagy csak te gondolod?
2020. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt az illető nővel szexre kerülne a sor, menj el párszor prostihoz, és kérd meg, hogy tanítson, mit hogyan csinálj!
2020. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele
2020. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!