Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves leszek, és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves leszek, és tetszik egy 15 éves srác. Félig-meddig ismerjük egymást, de igazából mégse. Próbálkozzak vagy várjak még kicsit?

Figyelt kérdés
Anyu legjobb barátnőjének (aki egyben a kolléganője) a fia. Néha megyünk hozzájuk is, olyankor néha-néha vele is összefutunk =). A sráccal egyébként emellett egy suliba is járunk. Ő októberben lesz 15, én szintén októberben 17. Egyébként ő már most olyan magas, mint én, és arcra is idősebbnek, "érettebbnek" tűnik. Viszont tudom, hogy ilyen korban a fiúk még nagyon gyerekesek :( Mit tudnék tenni? Vagy várjak még egy-két évet esetleg?
2009. szept. 9. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell varni, ismerd meg jobban. Akkor kiderul, ha nagyon gyerekes.
2009. szept. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan lány ismerősöm,aki 18 volt és a pasija 15.Először kicsit furán néztek rájuk,de hamar megszokta a köznép is.Mondjuk a lány gyerekesebb volt a koránál,a srác meg érettebb.

Próbáld jobban megismerni,és utána dönts a dologról.De egyelőre 1-2 komolyabb beszélgetés elég lesz.Ne ronts ajtóstul a házba,hagyd,h a kapcsolati résznél ő kezdeményezzen.

2009. szept. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül összejöttél vele?
2011. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem..:) Azóta sok minden történt :D

Először is annyi, hogy most ő 17, én meg 19:D

Másodszor meg valószínűleg tetszem neki, de hát ha nem lépett semmit.. sőt, a suliban se nagyon látom most már.

Az elmúlt 2 évben már volt más, akibe szerelmes lettem, és össze is jöttünk.:)

2011. nov. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!