Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú azt mondja hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja hogy ő soha nem akar párkapcsolatot, annak lelki okai vannak?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle hogy volt- e már párkapcsolata, de közölte velem hogy Nem volt még neki, és nem is akar soha. A kérdésem az, hogy mi állhat a háttérbe, miért nem akar kapcsolatot soha? Nekem egyből az jöt le, hogy az élete némely részében nagy tramuma érhette őt (nem feltétlen párkapcsolat miatt) csupán az élet bármely szakaszában súlyos sérelem érte, ebből az a gyanúm hogy lelki okok álhatnak. Amikor beszélgetek vele, gyakran szótlan, egyhangú sivárny életű tele lelki gondokkal. Látszik rajta hogy valami nagy csapás érhette. Amit még észrevettem rajta, hogy küzd valamiért, de egyszerűen valami gátolja őt.


Jó emberismerő vagyok, hamar kiszúrom az ilyent. Volt olyan hogy a halálról beszélt.


Normális válaszokat kérek!


20/L



2020. jan. 26. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom tudja ő is milyen manapság egy nővel kapcsolatra lépni. Hogy a külsőre mennek, hogy megcsalják a párjukat (persze ez sok férfira is igaz, hogy ne fényezzem magunkat se azért), gondolom nem akar ilyen dolgokkal kínlódni, mint párkapcsolat. Lehet nagyon ragaszkodó fajta lenne és nem bírná feldolgozni a csalódást.

Én se tudtam. Mai napig nem is lett senkim. Meg nem is kellek.

2020. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván volt egy gondoskodó, szerető anyukája aki jelen volt, támogatta őt és kiállt mellette ha szükség volt rá.
2020. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm 🤔
2020. jan. 26. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg egy villámcsapás érte és azóta megnőtt a fütőértéke, azaz meleg lett. :D
2020. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!