Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki alkalmatlan vagy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alkalmatlan vagy nem akar párkapcsolatot az a társadalomban defektesnek számít?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem föltétlenül, viszont amit leírtál, egyik a másiknak rész halmazába esik: nem mindegyik, de akadnak köztük defektesek.
2019. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én szememben abszolút nem, a társadalom az már más kérdés.
2019. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maga a párkapcsolat soha nem volt kötelező. Általában az ember szabadon eldöntheti hogy kíván e élni ezzel vagy nem.

Pl több ezer olyan ember van aki szimplán a magánéleti dolgai miatt erre nem ér rá.


A defektes részhez meg csak annyit hogy csak engem (nem önsajnáltatás csak példa) 12 évig vert és kínzott a pszichopata állat apám. Ö ugye nem volt defektes.

Na ennyit a szent párkapcsolatokról.

2019. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan embert, akinek 150 felett van az iq-ja (nem túlzok).

Kiépített egzisztenciája van, sok pénzzel, saját céggel stb. Doktori címe, jelenleg is vendég előadó több külföldi egyetemen is, és 42 évesen még sosem volt kapcsolata és nem is akar. Állítása szerint ez csak hátráltatná az életében.


Ő tudja. Szerintem nem defektes. Ha ilyen emberek nem lennének, sok dolog nem lenne alapvetés, amiről sokan azt hiszik, csak úgy odaszületik a kezébe és nem sok embernek az élethosszig tartó munkája van mögötte.


De ezen kívül léteznek extrémen aszexuális emberek, szociális személyiségzavarban szenvedők, szerintem az autisták jó része sem igényli a kapcsolatot. Vannak akik meg önként mondtak le róla és boldog életet élnek úgy.

Mind emberek. Köztük vannak defektesek és vannak akik a társadalmunk nagyon hasznos tagjai. Nem lehet csak úgy felcimkézni senki semmi alapján.

2019. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A társadalom csak egy emberek alkotta massza! Nem a társadalom itt a lényeg, hanem a természet rendje. A természet pedig abszolút semleges, megvonja a vállát. Nem akarsz párkapcsolatot, így nem vagy alkalmas a fajfenntartásra. Nem lesz utódod, és a génjeid elporladnak. Ennyi voltál, helyedet átveszik olyanok, akik reprodukálják magukat, és tovább viszik az életet.


A társadalom csak egy híg f*s ehhez képest, életellenes, ember alkotta törvényekkel, ahol a gyengéknek több joga van mint az életerős egyedeknek. Ahol minden korrupt, minden ki van, vagy be van magyarázva.


Engem személy szerint nem érdekel más ember hozzáállása a társas élethez. Ő élete. Azt azért senki se felejtse el, hogy mindig csak egy korszakot él meg. A fiatalság egy szempillantás alatt tovaszáll, aztán öregen már más lesz a prioritás. Ezt csak azért mondom, mert itt a felnőtt kategóriát is 90%-ban huszonévesek képviselik, akik még bőven nem érthetik meg, milyen lesz majd 40 éves korukba.

2019. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erdekes
2019. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! A társadalom szereti, ha kiemelten sokat koncentrálsz a karrieredre és a munkádba fojtod magadat. Több adót tudsz befizetni, nem kell családi adókedvezményt, sőt, semmilyen kedvezményt adni neked, soha nem lesz beteg a gyerek, nem rohansz haza a családhoz túlóra elől. A társadalom azt szeretné, ha egyedül lennél életed végéig. Szóval pont, hogy te vagy a követendő példa a társadalom szempontjából, nem defekt.
2019. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Társadalom alatt én a gazdaságot és azt a közeget értem amiben élünk. Mielőtt valaki jönne, hogy "ez nem a társadalom, ez az állam érdeke"
2019. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!