Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az agyrém egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az agyrém egyes férfiak körében itt, hogy a női nemi szerv mekkora érték és hogy milyen verseny van értük?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol ez a verseny, max a nagyon jó nők iránt lehet verseny de ha olyan nagy verseny lenne az átlagos nőkért akkor nem lenne az a probléma az átlagos nőknél hogy még az átlagos nem olyan helyes pasik is eltűnnek mert a ghosting jelenség már a nem jó pasiknál is jelen van
2020. jan. 27. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem agyrém, hanem tény. Akár egy 50-es nő is válogathat a 20-as 30-as férfiak között. Egy előnytelene alkatú férfinak bizony keményen meg kell küzdenie egy nála 20-30 évvel idősebb nőért is.
2020. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Kínálat-kereslet.

A legtöbb pasika csak dugni akar, semmi kötöttség, semmi befektett energia. Annyi, hogy neten ráír a nőre, vagy csettint egyet, és tíz perc múlva tövig van a punciban. Ezt keresik, főleg online, kb. a 70-80%.

Nőkből viszont csak egy elenyésző kisebbség az, aki vevő is erre, és válogatás nélkül szexel bárkivel, ingyen, első szóra. Talán 1-2 %.

Nos, erre az 1-2%-ra hajt a pasikák 70-80-a, ami ugye egy erős verseny helyzetet generál.

2020. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
A lényeg: aki ronda az kevesebbet fog szexelni, aki előnyös külsejű, az többet. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani, meg nemekre felbontani.
2020. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. Ilyen formában valóban van verseny
2020. jan. 27. 15:49
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
a szépség szubjektív tehát a véleményed nem objektív....
2020. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgyse így van,hanem:a Nőért megy a verseny a tortáért-és esetleg a Nő megjutalmaz a pillecukrával az már csak hab a tortán;)
2020. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

Egryesek elhitték az agymosó marketinget hogy ők semmit se érnek kapcsolat nélkül. Ezért van a rinya meg a "verseny". Én számát se tudom hogy hány nőnek mondtam már hogy bocsásson meg, de erre nincs időm.


Egyetem, 12 órás műszakok, rendszeres úszás, baráti programok... mellet.

Keressen egy munkanélküli, 0 szoc kapcsolatos incelt.

Én be vagyok táblázva, sajnálom.


31 F Szakápoló.

2020. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj. A majmok között is nagy kincs a banán. Az embernek meg csak egy gyümölcs.
2020. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
A nők válogathatnak a férfiak közül, a férfiaknak pedig igyekezniük kell, hogy rájuk essen a választás. Verseny van, akár tetszik, akár nem.
2020. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
verseny vagy szabad akarat és szerelem és választás és döntés és kitartás-vagy mellé-k-úrás
2020. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!