Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 fölötti nőkért már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 fölötti nőkért már erősen csillapodik a "verseny" a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem a társkeresőket, 20 év körüli nők szinte nincsenek is fent társkeresőn. Még csúnyák sem. Az a kevés ami van, az is vagy kamu profil, vagy csak egó hizlalás céljából van fent, de valójában még Brad Pitt-nek sem ír vissza és van 20 ezer olvasatlan levele.

Tehát 25 alatt szinte nincs is valódi társkereső nő a neten (férfi viszont iszonyúan sok van ebben a korban aki társat keres de nem talál), 25 év fölött lassan kezd nőni, 30 fölött meg brutálisan megnő a társkereső nők darabszáma. Ez tény, meg lehet nézni bárkinek, aki fent van társkeresőn.

Ez azzal magyarázható, hogy 30 fölött már egyre csillapodik a verseny a nők kegyeiért? Mondhatni elértéktelenednek szexuálisan és párkapcsolati szempontból?


2019. nov. 9. 17:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Tudod az a baj, hogy attól hogy most itt 8-10 szűz nyomi megveregeti a vállad, hogy igen, bizony, pontosan így van, nagyon jól látod, gonosz nők, fúj-fúj, attól neked nem lesz nőd.
2019. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem unjátok még? Inkább magadon dolgozz, mert attól egy lépéssel sem leszel előrébb, hogy másokat akarsz lehúzni.
2019. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Rosszat nézel. A tinder tele van fiatalokkal. 30 felett alig használja valaki.
2019. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Mert a 20 és 25 év közöttiek nem érnek rá ilyenekre meg amúgy is egyetemen tudnak ismerkedni viszont 30 felett max munkahelyen vagy baráti körbe tudnak csak ismerkedni, szerintem már sokan ilyen korba családot akarnak alapítani és ezért keresik ott az igazit.
2019. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Pont azért nem csillapodik, mert a férfiak többsége azt hiszi, hogy csillapodik és nem válogathatnak úgy, ezért inkább náluk próbálkozik. :)
2019. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként befolyásol ez téged? Szexuálisan állítólag értéktelen 30-ast nem akarsz, a 20-asok meg lekoptatnak és válogatnak ezerrel. Ha pedig ebből arra következtetsz, hogy 30-asnál kellene próbálkoznod, biztos lehetsz benne, hogy nem csak te gondolkodsz így, szóval ott is lesz verseny bőven. Most az a kérdés, hogy rábaxtál vagy rábaxtál? Mert akkor szerintem rábaxtál
2019. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Darabszám... na jó.

Nem mindegy? Így is 20 férfi jut egy 30-as nőre.

2019. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, attól, hogy te az ilyen kérdéseidre vered ki, attól még nem lesz nőd, 60 feletti sem, féllábú sem, 200 kilós sem. Most megnyugodtál, incelkém?
2019. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A 30-as nőkért nagyobb a verseny, mint a 20-asokért. Egyrészt, mert kevesen vannak akik ebből a korosztályból párt keresnek, másrészt a korban hozzá illő férfiakat kevesen keresik neten.

Egyébként is, a netes társkereső nem mutat valós képet a valóban független párkereső személyekről. Bárki regisztrálhat, és bármilyen nemű személy lehet a másik oldalon, sok a kamu profil, és akik több vasat tartanak a tűzben.

2019. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesen az egyetemen több száz pasi volt körülöttem, jártunk bulizni, önkénteskedni, mindenféle programokra, közösségekbe. Teljesen felesleges lett volna már társkeresési platformon ismerkednem.

30 felett már házas voltam, akkor azért nem ismerkedtem. Harmincas éveim végén kerültem újra a "húspiacra", ismerkedési lehetőségeim viszont jelentősen leszűkültek. A környezetemben minden pasi vagy házas, vagy a "maradék" kategória, akikkel nem jöttem volna össze. Én a magam részéről ezért ismerkedtem egy időben társkeresőn. Az érdeklődés nem csökkent, csak partiképes pasiból volt kevés a környezetemben.

2019. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!