Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha szeretnék családot, gyereket?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol kéne próbálkoznom huszonéves vagyok. Senki nem akar komolyat
2020. jan. 27. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Vallásos közösségekben az ilyesmi simán összejöhet.
2020. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Húsz körül nem hinném, hogy sokan komolyat szeretnének. Akkor még a szülők tartanak el mindenkit, iskolába és szórakozni járnak az emberek.
2020. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne úgy ismerkedj, hogy család, gyerek huszonévesen!!! Az egy dolog, hogy nem mész bele kalandokba, de nincs olyan hely, ahol csak a komoly kapcsolatot keresők vannak.
2020. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Huszonévesen amíg álomvilágban élsz a gyerekvállalással kapcsolatban semmi értelme ezt erőltetni. Ne azért akarj kapcsolatban lenni, hogy legyen gyerek meg házasság. Sosem leszel a megfelelő emberrel ha csak ezt nézed. Bele fogsz nyugodni egy langyos fosba ami kapcsolatnak is alig mondható csak mert a másik is gyereket akar.
2020. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Kb 21 lehettem amikor osszejottem az exemmel. Olyan 25 eves koromra terveztem osszehazasodni vele. Szerencsere/nem szakitottunk amikor 24 voltam es most nincs gyerekem. Visszagondolva, jobb ez igy, nem lettem volna anyalig abba a hyzetbe hogy eltartsam. 26f
2020. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Jézusnak lett gyereke?
2020. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam az egészet? Felejtsem el? :(
2020. jan. 28. 00:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondjuk hogy felejtsd el, csak ne ez elgyen a celod. Keress kapcsolatot legy szerelmes es ha eljon az ido akkor majd legyen gyereketek. De ne ugy menj bele a kapcsolatba h bum 3 honap es gyerek. Abbol csak szakitas lesz es egy serult gyerek akinek a szulei nem voltak kepesek megfontolt donteseket hozni
2020. jan. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?? Unokahugom (bár falun nevelkedett) nem az nagy vallásos,diplomás van nyelvvizsgája,23 évesen jött össze a férjével 25 múlt esküvőn 26 se volt amikor született a kislányuk ja és boldogok. Bár szüleik helyben vannak a gyerek imád nagyikkal és papókkal lenni. Így együtt bulizni is el -elmennek.
2020. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog, ha az értékrended szerint csak komolyat akarsz, de ne ezzel az igénylistával indíts. Legyél nyitott, ismerd meg azt, akibe belebotlasz és hagyd, hogy azon kívül, hogy "házasodni meg gyereket akarok" ő is megtudhasson rólad mást is. Huszonévesen tényleg kevés az, aki céltudatosan gondolkodik és pláne már házasságban amint ránéz a másikra, de ettől még belebotolhatsz abba, aki veled akarná leélni az életét, csak nem biztos, hogy ezt két szempillantás alatt kell tudnia eldönteni. Szóval ismerkedj, barátkozz azzal, aki szimpatikus, nem kell rögtön neked se ágyba bújni vele és neki sem gyűrűt hordani a mellényzsebében (vagy fordítva:)), ha meg nem illetek össze, akkor sem veszíthetsz többet, mint ha meg sem próbálod.
2020. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!