Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vàlàs utàn kisgyerekes anyukàk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vàlàs utàn kisgyerekes anyukàknak annàl nehezebb pàrt talàlni, minnėl több gyertek van?

Figyelt kérdés
Normàlis vàlaszokat kérek,tapasztalatokat.Nem pedig előiteleteket.

2020. jan. 28. 11:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Leginkabb az olyanok között akik hasonló helyzetűek tehát maguk is elvált és gyerekesek. több ismerősöm is így talált társat ,gyermektelennel volt meg a közös hang ...
2020. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy a 11-es mondja. Akinek szintén van gyereke.

De őszinte leszek veled. ÉS rohadtul nem akarnám más gyerekét nevelni, sem kerülgetni. Sem semmi ilyesmit ami azzal jár. (pl exapuci)


39/F (független, gyermektelen)

2020. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Több kisgyerekkel nem könnyű, valljuk be őszintén. De én is azt mondom, mindenképp elvált, gyerekes férfiak közt érdemes keresni.
2020. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%

Szexre bármikor találsz. Komoly kapcsolatra jó szűrő a gyerek. Csak normálisak vállalják akiknek helyén van az értékrendszerük.

Ha nem majomszeretettel neveled a gyereket akkor nem lesz gond.

2020. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Tehàt egy csinos 30éves dostal nőnek van esélye normàlis kapcsolatra?"

Ezek szerint nem.


"A környezetemben mindenki talàlt ígyis tàrsat. "

Te nem. ( mert akkor nem itt sírnál )

A többi vetítés


Mi az a "dostal"?

2020. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%

Sok tapasztalatot nem tudok írni, inkább csak véleményt. Szerintem gyerekes szülőnek (nemtől függetlenül) nehezebb párt találni, mint gyermektelennek. Egyetértek a korábbi hozzászólókkal, hogy elvált szülőnek nagyobb esélye egy másik elvált szülővel van. Persze nem lehetetlen az olyan pár, ahol az egyiknek van gyereke, a másiknak nincs, de ez mindig keményebb dió. A gyerekek száma szerintem nem számít, ha 1 vagy 2 (esetleg 3) van csak. De afölött már egyre nehezebb.


A nehézséget egyébként én abban látom, hogy egy egyedülálló szülőnek kis gyerek és munka mellett minimális vagy inkább 0 a szabadideje. Ha pedig nincs szabadideje, akkor ismerkedni se igazán van ideje.


Mindezt egyedülálló 1 gyerekes elvált apaként mondom. Munkán, gyereken, háztartáson és alváson kívül minimális szabadidőm van, eszembe se jut mostanában, hogy ismerkedjek.

2020. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ami férfiként számít

- a gyerek/gyerekek kora és egészségi állapota

- a gyerek hozzáállása az új kapcsolathoz

- az apa hozzáállása az új kapcsolathoz

- az apa megbízhatósága, beszámíthatósága

- a legfontosabb a nő hozzáállása az új kapcsolathoz


Éltem már együtt elvált gyerekes nővel, egyik sem volt hosszútávú. Az elsőnél még tapasztalatlan voltam, nehezen viseltem az éjszakázásokat és azt, hogy bármit is elterveztem mindig közbejött valami, ettől kiábrándult lettem. Azt is nehezen viseltem, hogy a párom minimális figyelmet fordított rám, ha a gyerekeknek kellet valami akkor én tartalékpályára kerültem. A második kapcsolat jobb volt, ott egy 10 éves fia volt a nőnek és az apjával is kifejezetten jó volt a kapcsolat. Ott aránylag jól működöt a kapcsolat mindaddig amíg a nő nem váltott munkahelyet és nem kezdett el kavarni az egyik kollégájával. Ami gazán frankó volt, hogy a gyerek apjával együtt beszéltük meg mekkora r..i a volt felesége. Amikor elköszöntem a fiútól sírva fakadt, szerintem ez mindent elmond a helyzetről, de mind a mai napig levelezünk egymással.

Ha igazán szép nőt akar találni az ember 40 felett akkor elsősorban elvált anyukák között lehet keresgélni, jelentkező van, de olyan aki valóban férfiként kezel és nőként viselkedik az sokkal kevesebb. Olyan kapcsolatba alapból nem érdemes belemenni ahol az apa ellenségesen viselkedik, mert a villámhárító szerep nagyon kényelmetlen tud lenni.

Egyet kell értsek az előttem szólókkal, hogy nagyon sok gyerekes nő nem komoly kapcsolatot keres, hanem szabadidőpartnert, akit akkor tud elővenni ha szüksége van rá és azt kapja tőle amire éppen szüksége van. A gyerek mellett kevés figyelmet fordít a partnerre(ami egyébként érthető és tolerálható valamilyen szinten), de ami sokkal bosszantóbb, hogy elvárja a partnertől hogy ő tekintettel legyen a helyzetre.

41F

2020. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekes nőként épp ezért jöttem össze gyerekes férfival. Ő tudja, hogy mivel jár a gyerek, nem ítélkezik, megérti, hogy rugalmasnak kell lenni, és mindkettőnknél jó szűrő, ha a gyerekek is elfogadnak.
2020. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Erdekes nekem 2 barátnőm van aki elvált. Egyik 2 gyerekkel nem csinos mégis tálalt egy nagyon normális pasit.A másik csinos szép,1 gyerekkel nem talal.Ok? Azt nem tudom,pedig meg nem is válogatós.
2020. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%
Attol h valaki osszejon egy gyerekes novel.még nem.biztos h normalis! Lehet h balek,vagy tutyi mutyi,vagy kényelmes,vagy ő lesz anyuci pót fia!
2020. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!