Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a Business Mom nevü...

Mi az a Business Mom nevü ajánlat, kisgyerekes anyukáknak? Állitólag otthonról dolgozva 1500-2000 eurós fizetést ígérnek.

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezekről a tündérmesékről szerintem nem a Természettudományok rovatban kéne kérdezni.
2017. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van ,eltévesztettem :)
2017. okt. 5. 18:54
 3/8 anonim válasza:
100%

Hát ennek tényleg nem itt a helye. :)


Bár erről nem hallottam, de van egy módszer ami átverés. Nagy összegekkel kecsegtetik az áldozatot, a munka otthonról végezhető és még végzettséget sem igényel ezért azok harapnak rá akik sokat szeretnének keresni de nincs rá lehetőségük és még könnyen rá is szedhetőek vagy kétségbeesettek és ezért próbálkoznak.


A lényeg hogy a munkához valamennyi összeget kell befizetni, ezt nevezhetik regisztrációs díjnak vagy bármi másnak, gyakran még engedményt is adnak ha további embereket szervez be az áldozat, tehát további megfejhető embereket szerez. Miután a pénz az áldozattól megkapták, ígérgetéssé változik a dolog vagy egyszerűen csak nem válaszolnak többet.

2017. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem hallottam még róla, de valószínűleg vagy MLM vagy "erotikus jellegű" munka, vagy szimplán lehúzás.
2017. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy vettem észre,hogy valami MLM.De ennek mi a lényege?Mit kell tenni?
2017. okt. 5. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy átutalod nekem minden maradék pénzed, mielőtt a nigériai csalóknál köt ki.


Nálam jobb helyen lesz hidd el, én legalább hasznos dolgokra fordítom.

Pl. piát veszek belőle.

2017. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha érdekel, akkor kezdd el, de ne fizess regisztrációs/közvetítői díjat, se semmilyet, mert 99,99%, hogy erre megy ki a dolog.
2017. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért emeled ki? Ilyen választ vársz ugye?


"A Business Mom egy rohadt jó dolog. Vágj bele, én 2500eurót kerestem otthonról, azzal, hogy borítékokat nyálaztam és kattintottam 15-öt naponta egy weboldalon. Mindenképpen érdemes belevágni!"

2017. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!