Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves vagyok, párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, párkapcsolatom sosem volt. Lehetetlen már hogy legyen nekem valamikor feleségem és gyerekem?

Figyelt kérdés
Őszintén!
2020. jan. 29. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha itt kinlódsz nem lesz menj ki és szerezz barátnöt!
2020. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Férjemnek se volt semmilyen kapcsolata 31 éves koráig amikor összejöttünk, igaz ő magán is sokat dolgozott.

Szóval ne süllyedj önsajnálatba, még simán összejöhet, nagyon fiatal vagy.

2020. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
újabb 25 év múlva kiderül, hogy volt e értelme várnod
2020. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjemnek sem volt 24 éves koráig párkapcsolata. Kifejezetten örültem, hogy én vagyok az első.
2020. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Derwer ***** válasza:
94%

Nekem se volt 27 évesen, de már családom van.

Ne siránkozz, töketlenkedj, hanem csináld.

Igen, sok hiba lesz, de majd alakul.

2020. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen. Nekem 22 éves koromig még random se volt, sőt mégcsak nem is csókolóztam senkivel, pedig eljártam bulizni nem csak otthon ültem. Mégis összejött egy 3 éves kapcsolat. Mondjuk most megint egyedül vagyok, és sok esély egyelőre nem látszik arra, hogy megint legyen egy, de ki tudja még.
2020. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
29 volt a férjem, mikor összejöttünk, kifejezetten örülök neki, hogy más nők által bele”nevelt” marhaságokkal soha nem kellett megküzdenünk. Csodálatos férj és apa, el sem tudnám képzelni nélküle az életemet.
2020. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Vannak, sokan akik pont itt a gyakorin találták meg a párjukat. :D
2020. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegyél érte!
2020. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

27 évesen ismerkedtünk meg és elvileg volt előttem egy-két barátnője, de szerintem nem lehetett valami komoly.

Elvileg huszonévesen vesztette el a szüzességét.


Párszor látszódik, hogy nem volt még komoly kapcsolata előttem, de ezek lazább vitákban ki is merülnek.

Amúgy szerintem helyes, de félénk ha ismerkedésről van szó. Amikor először randiztunk rettentően izgult. Végig olyan érzésem volt, hogy még soha nem csinált ilyet.

A barátai is hasonlóan visszafogottak.


Mindnek lett barátnője, felesége.

2020. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!