Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha 23 éves férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 23 éves férfiként nem volt még párkapcsolatom, akkor milyenek az esélyeim arra, hogy még valaha lesz? Mennyire gyakori, hogy valakinek még nem volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Illetve szerintetek milyen korosztálynál kéne próbálkoznom és hol? Az egyetememen nagyon kevés lány volt, a munkahelyemen kevés a nő és főleg 3-4 évvel idősebbek mint én.


Szűz az már nem vagyok, egyébként...


De kapcsolatom az nem volt. Én magam sosem próbálkoztam komolyabb kapcsolat kiépítésével valamiért, akik meg elhívtak randizni, meg ilyesmi, főleg jóval fiatalabb lányok voltak (pl 20 éves koromban 16 éves lány), velük meg nem akartam kezdeni... Egyébként főleg csak a jelenség társadalmi megítélése miatt nem.

Meg eleve amíg a szüleimmel éltem valamiért féltem volna felvállalni előttük, hogy kapcsolatom van, nem tudom hogy miért.


Viszont most nagyon el kezdett zavarni, hogy ezidáig még nem volt kapcsolatom, egyáltalán.


2020. jan. 19. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szóval szexeltél már és csajok is hívtak randira. Szerinted, akkor milyenek az esélyeid, ha csak igent kell mondanod? :D
2020. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úristen 23 évesen temetik itt magukat. Majd ha 30 évesen sem lesz senkid, akkor visszatérhetünk erre.

Ráadásul amit az első is írt, tehát lett volna alkalmad.


A bibi inkább az, hogy a szüleidtől tartasz, de miért? :/

2020. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1. Hát igen, ez logikus, de az a baj hogy én nem szeretnék (és amúgy nem is tudok) hazudni, így ha megkérdezik, hogy hány kapcsolatom volt, akkor meg mondom az igazat...

A másik, hogy ezek azért nem ma történtek, hanem főleg gimiben.

Legutóbb több mint egy éve szexeltem, igaz nem is próbálkoztam senkinél...


#2. Én sem tudom, hogy ez miért lehet bennem... Nem túl jó a kapcsolatom a szüleimmel, de azért nem is katasztrófa.

De őszíntén, olyan is eszembe jutott, hogy külföldre költözöm és ha ott lesz barátnőm, feleségem, esetleg gyerekeim, akkor erről sem számolok be nekik...

De ez is kicsit idegesít, hogy értelmes indokot nem tudok rá.


Amikor elsőnek voltam lánnyal, akkor egyébként nagyob izgultam, feszűlt voltam, főleg előtte pár órával, mert sejtettem hogy majd összejön.

Hasonló feszűltséget éreznék, ha a szüleimnek kéne mondanom, hogy kapcsolatom van, csak ez még rosszabb lenne, de hasonló...

2020. jan. 19. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Miért, hogy hívtak randira? "Szia? Randizunk? Amúgy eddig hány kapcsolatod volt?". Gondolom nem így. Akkor meg miről is kéne hazudni? A többség nem annyira szeret az exekről beszélgetni.
2020. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges gyártanod magadnak a problémákat!

3-4 év 20 éves korodban sem számított volna, most sem, ha esetleg tetszik egy kolléganő.

Minden esélyed megvan akár holnap is párt találni, csak ne a kifogásokat keresd. A szüleid még egy szót sem szóltak, de te külföldön titokban vállalnál családod; gondold ezt át újra.

2020. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még és nem is lesz. De ha téged randira is hívnak, akkor mi a baj az esélyeiddel?
2020. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:

Most az eselyeiddel van gond, vagy a szuleiddel? Vagy most mar lehet vinni a csajokat? Vagy legyenek csajok, de inkabb megse? Kicsit ugy erzem, hogy meg gondolkodnod kene, hogy mit is szeretnel pontosan.


43F

2020. jan. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!