Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a párokról, akik külsőre egyáltalán nem illenek össze?

Figyelt kérdés

Van egy elképesztően gyönyörű csaj facebook-on, talán a legszebb top3 nők egyike akit valaha láttam (természetesen szabályzat miatt nem linkelhetem ide) és amikor megláttam milyen pasija van, azt hittem keresztbe zuhanok a székemen. Oké, ő is férfias és mezomorf alkatú meg normális magasságú (de rajtam kívül már lassan ki nem), de olyan szintű nyomi arca van idétlen szemüveggel, bárgyú vigyorral és kopaszodó fejjel, hogy egyszerűen ordít róla, hogy külsőre baromira nem illik ahhoz a csajhoz. A lányról tudni kell, hogy amellett, hogy baromi gyönyörű, igazi szende szomszédlány kaliber és aranyos kisugárzású. Szóval a következő tippjeim voltak, ami a kapcsolatukat magyarázhatja:

* a pasinak baromi nagy farka van és a kiscsaj a külseje ellenére valójában egy kiéhezett vadmacska

* a csajnak van valami gikszere, valami hibádzik vele, bogaras így nem érdekli, hogy egy nyomi pasija van

* a pasi gazdag és talán a belső tulajdonságai is vannak olyan jók, hogy ez a kettő elég szoros köteléket alakítson ki a csajjal, főleg ha a lány is erkölcsös

... és kb. elfogytak az ötleteim.

Ti mit gondoltok ilyen párokról?



2020. jan. 30. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom mennyit szoktál járni-kelni a világban, de tökéletes külsejű emberek aligha vannak. Elég felszínes dolog is, ha valaki csak a facebook képei miatt tetszik neked, baromira nem komolyan vehető egy ilyen rajongás, mert ha élőben látnád a csajt, rájönnél, hogy ő is csak ez emberi lény, ő is ráncosodik, néha előjönnek bőrhibái, neki is nyúzott feje van reggel, stb. Ha ez a “nyomi pasi” nem ilyen felszínes, mint te, akkor nagy szerencséje van a csajnak vele. A te rajongásod csak annyit ér, hogyha közelről meglátnád, hogy ő se tökéletes nő, akkor kiábrándulnál, aztán nyomatod a szöveget arról, hogy a nők a húszas éveik múltán már nem is vonzóak és jobban szereted kisminkelt fotó modellekre kiverni. Azt gondolom, hogy ez a pár nem úgy gondolkodik, mint te és milyen jól teszik!
2020. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Facebook profil alapján tényleg nagy a kontraszt a 2 ember között. Alul választ a csaj, hogy rajongjon a csávó érte. Vele nem kockáztat. :D
2020. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12: Szerintem ilyen érzéki lánynak nem szükséges "alulról bebiztosítania magát". Szóval sztem tuti van valami aduásza a pasinak. Mivel úgy látom nem diplomás így a masszív péniszre és katartikus szexre gondolok amivel vszeg megfogta a csajt.


#11: Szokásos kifogás blablabla. Szerinted nem tudom, hogy néz ki egy nő és az is ráncodoshat és kelhet fel nyúzottan reggel. Csakhogy ez a csaj tipikusan az a kategória (mint Palvin Barbi aki egyszer kiposztolt egy "előnytelen" képet), aki még sz** állapotban is ezerszer dögösebb és szexisebb, mint sokan mások.

2020. jan. 30. 22:38
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A pasi jól néz ki, de neked nem jön be. Ennyi a történet.

(Itt is volt egy illető, aki hasonló sztorit adott elő. Elküldte a páros képét és a hapsi személyi edző volt és jól nézett ki.)

2020. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

“Masszív pénisz” még egyetlen nőt sem fogott meg ezen a bolygón szerintem. Nagyon szánalmas, hogy sok komplexusos pasi ebből indul ki, hogy biztosan azért maradt alul mert pár centivel le van maradva. Nem barátom, ez egy nagy tévhit ami mögé a sok szánalmas csődtömeg szeret elbújni.

Azt pedig csak hozzáteszem, hogy életem legnagyobb szerelme szintén egy hasonló kaliber aki ha ma mellém állna akkor kategóriákkal lejjebb sorolnád nálam (jelenlegi formátumában mondhatni egy taszító pasas), a farka is átlagos kategória mégis ha csak rám néz leesik a bugyim, teljesen kivagyok tőle. Soha nem tudhatod, hogy a pasi pár éve pl milyen volt, (az én választottam is egy kifejezetten vonzó, lányok kedvence volt pár éve).

2020. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Te éretlen kis nyomigyerek.

Egy nőt belső értékekkel is meg lehet fogni, sőt, inkább azzal.

De te nem látsz messzebbre, mint diploma, pénz és farok?


Ez a baj a generációtokkal, és aztán mind itt rinyáltok, hogy "nem jut nő".


Sajnálom a fiatal lányokat, mert férfiak helyett taknyosokból van a túlkínálat.

2020. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm se szereti a dús hajú pasikat, sőt, kb. sose volt hajas baba csávója. Szóval lehet, neki se szempont.
2020. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy írták, ez ízlés dolga. Lehet, hogy más szerint a lány is max. csak átlagos, a csávó meg jóképű és férfias.

Neked tetszik a lány és a férfi nem (illetve erősen féltékeny vagy nyilván). Ezért írod ezeket...

Egyébként nőként, ha végignézem, hogy kikbe voltam beleesve vagy pl. a mostani páromat, egyikük sem az az átlagos szépfiú. Nagyon különbözőek külsőre és mindegyiküknek a személyiségükben volt valami, ami nagyon megfogott.

" Mivel úgy látom nem diplomás így a masszív péniszre és katartikus szexre gondolok amivel vszeg megfogta a csajt."

De egy ilyen hozzászólás után úgy látom, hogy kár lenne neked ezt sokáig magyarázni, mert nem értenéd...

2020. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést kellene látnia a sok picsogó pasinak aki szerint csak a külső számít. :D


Persze ilyenkor beindulnak a fikciók, hogy biztos sok pénze van vagy nagy farka. Az már véletlenül sem jut senki eszébe, hogy a csajnak a pasi az esete.

2020. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Most akkor vagy az a baj, hogy nem adjuk le az igényeket, vagy ha leadjuk, rögtön jön a gyanúsítgatás, hogy miért.
2020. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!