Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem írnak a fiúk Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem írnak a fiúk Tinderen, akikkel matchelek?

Figyelt kérdés
Van párom, aki hetek óta nem írt egy sort se. Volt olyan, aki 4 napig nem írt, majd szétvált tőlem. De a többség tényleg nem ír semmit. Ezek azt várják, hogy Te írj vagy csak szórakoznak? Vagy tényleg miért? Másnak is volt ilyen? Úgy rákérdeznék

2020. jan. 30. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mással dumálnak
2020. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkit jobbra húznak, aztán a matchek közül válogatják ki, hogy kivel érdemes beszélni.
2020. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Kit érdekel?
2020. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen, Tinderen nekem is ugyanez volt a tapasztalatom, így aztán nem voltam fent túl sokáig. És az a magyarázat, amit már írtak előttem, hogy mindenkit jobbra húznak, aztán válogatnak a matchekből. És első körben a photoshoppolt képű, kikent-kifent cicababaknak fognak körmölni, nem nekünk. Nekünk csak akkor írnak az ilyenek, amikor a kiszemelt csaj már elküldte a halál fszara.
2020. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, amikor én fent voltam, nekem nem volt matchem az első pár napot kivéve. Ők pedig egyszerűen nem nem válaszoltak. Különös!
2020. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ugyan nincs tinderem (feleslegesnek tartom), de sok haveromnak van. Az a tapasztalat jott le ebbol (kerdeztem oket, hogy miert nem irnak senkire), mert ugysem irnak vissza nekik az “atlagos” lanyok sem, igy ugy vannak vele, hogy majd a lany ir ha akar valamit ami nyilvan nem fog megtortenni, igy a tinder szerintem felesleges dolog. Oszinten, hany olyan ember van fent aki nem egot akar boostolni vele, hanem komoly kapcsolatot keres ugy, hogy kulsosegek alapjan huzza jobbra-balra a masik embert?!
2020. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy a Tinder jó ideje bünteti az ilyen 'mindenkit jobbra húzok, majd unmatchelem, aki ronda' módszert, és jól hátrasorolja azt, aki ezt csinálja. Az ilyen férfi profilja gyakorlatilag csak a legrondább nők elé kerül, a jobb nők nem is látják. Csak szólok.
2020. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Nekem meg az van, hogy match.

Írok, utána nem kapok választ a lánytól.

Amugy én próbálgattam itt a dolgokat.

A saját képemmel kaptam 6 lájkot az első nap talán 100 db kedvelés után. Haverom szerint az nagyon jó arány hogy 100 nőből 6 visszajelzett.

Utána csináltam egy másik tindert, egy nagyon jó pasas képét tettem ki, szerintem tizes csávó. Ott is csak ilyen 20 match gyülhetett össze...


Szerintem a nők egyértelműen felszínesek, és csak azt kedvelik aki még a 10 esnél is jobb pasas.

A férfiak meg kedvelnek mindenkit, nem felszínesek szívesen beszélgetnek egy átlagos nővel is.

Én egy átlagos nőre is kiváncsi vagyok, pl hogy szereti e azokat a filmeket amiket én, közös hobbi, közös érdeklődés stb.

a nőknél is így kéne legyen, de ők inkább a külsőre adnak.

2020. jan. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Más országokban a nők is ugyanúgy kezdeményeznek, sosem volt ebből probléma. Nem tudom itt miért hordjátok ennyire fennt az orrotokat hogy inkább hoppon maradtok de akkor se tudtok írni egy sziát annak aki tetszik.
2020. jan. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9#


Megerősítem amit írsz. Angliában élek. Múlt hét szombaton elmentem egy szórakozóhelyre. Meglepődtem, mert nők szólítottak le engem. Pedig átlagos vagyok csak.Ja és ez már nem először fordult elő velem.


Ha egy férfi leszólított egy nőt, akit én láttam egyik se volt bunkó, mindegyik mosolygott és egy picit legalább beszélgetett a próbálkozóval. Ha nem is jött össze a férfinak, akkor sem döngölték sárba az önbizalmát. Mosolygtak mindketten egyet és elköszöntek. Van még hova fejlődni Magyarországon.

2020. jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!