Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem írnak a fiúk Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem írnak a fiúk Tinderen, akikkel matchelek?

Figyelt kérdés
Van párom, aki hetek óta nem írt egy sort se. Volt olyan, aki 4 napig nem írt, majd szétvált tőlem. De a többség tényleg nem ír semmit. Ezek azt várják, hogy Te írj vagy csak szórakoznak? Vagy tényleg miért? Másnak is volt ilyen? Úgy rákérdeznék

2020. jan. 30. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek, a férfiak pedig eleve sok nőt bejelölnek, mert nem olyan válogatósak külsőre, mint a nők. Ennek az az eredménye, hogy ezeknek a férfiaknak rengeteg matchük lesz, és nincs kapacitásuk mindenkinek írni.
2020. jan. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi a francnak írjon ha úgysem válaszol lány?

Írj neki te, ha már te akarsz tőle vmit. Számít egyáltalán h a pasas mit akar? Nem, akkor meg?

Nem is értem ezt a gondolkodásmódot, ha a nőnek kell vmi, akkor más intézkedjen?

Tessék már végre felnőni, egyenlőség van nem?

Ha nekem kell kenyér mert éhes vagyok, akkor miért az asszonyt küldjem el? Megoldom, mert nekem kell.

Ha nem írsz rá, nem fog írni. Lehet itt keresni a kifogást, h azért mert mással beszélget, azért mert nem akar, akármi. Baromság, csupán azért nem mert minek? A fajtársaid már ledardálták a bizalmát, azt felesleges az egoista likegyüjtögetők önbizalmát növelni, ami egyébként az idő múlásával letörik majd.

2020. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lányok ugyan ezt csinálják nyugi
2020. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A Tinder félék megnyomorítják az embereket. Csak pusztán kép alapján ítélkezni szerintem elég gáz dolog. Annál sokkal fontosabb a személyes benyomás. Azt pedig kép alapján nem lehet megítélni amit személyesen. Régebben aktívan ismerkedtem neten. Sokszor ért csalódás. Kép alapján tetszett a csaj, személyesen meg teljesen más tárult elém, mint akit a képen láttam.


És sajnos ez fordítva is igaz. Sokszor olyan embert szalaszt el valaki a neten, aki amúgy lehet tökre bejönne neki, csak a kép alapján nem fogja meg valamiért, mert nem fotogén típus.


Szó szerint illik a netes társkeresőkre, különösen a tinderre, hogy húspiac.

2020. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg a lányok nem irtak mig használtam...
2020. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!