Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy ismeretlen az utcán (nem buliban) kérte el az elérhetőségeteket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem adtam meg.

22/L

2020. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
94%
Soha, inkább cigi kellett volna buszjegyre.
2020. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen, de elküldtem , mert nagyon csúnya volt. Nem is tudom miből gondolta, hogy van esélye nálam.
2020. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt 1-2 aki probalkozott, de nem jutott el addig, hogy elerhetoseget kerjen.
2020. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, tök jó nő volt. Aztán kiderült, hogy ügynök valamelyik banknál, és csak azért szólított le :(
2020. febr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ez már több mint 10 éve. A kisöcsémet vittem ki strandolni, 17 lehettem, a srác kb 10 évvel lehetett idősebb nálam, és nagyon tetszett. Kisportolt volt és jóképű. Nem volt még pasim, konkrétan soha nem is udvarolt még nekem senki, elég szégyenlős voltam. Utánam szaladt hogy meghívjon egy italra, bután hangzik, de nagyon megijedtem tőle. Egyből rávágtam, hogy bocs, de nem, mennünk kell haza. A számom akarta de nem adtam meg neki és elsiettem a kisöcsémmel. A mai napig nem tartom sokra magam, és ha túl jó kinézetű pasi közeledik felém, lekoptatom valami mondvacsinált indokkal.
2020. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!