Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, nektek mennyire imponálna egy ilyen bátor, lovagias ismeretlen férfi?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk bemennétek egy helységbe, és az előttetek menő bunkó alak nem tartaná nektek az ajtót, a lovagias pasi leoltaná a bunkó csávót:

- Hé, te, elfogadhatatlanul viselkedtél ezzel a hölggyel, azonnal kérj bocsánatot te tapló!


2019. dec. 1. 12:45
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Lehet az a bunkó figura épp a csaj barátja és kapnál egy taslit meg a csaj utána még ki is nevetne :)
2019. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább máshol mennék be.

Te bolondként viselkednél, a lovagias ember egyszerűen megtartaná.

2019. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tippelek! Sosem volt még barátnőd
2019. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem nem ettől lesz valaki bátor és lovagias. Nem szeretném ha valaki azért tartana nekem az ajtót mert no vagyok. Ha bemegyek valahova és látom, hogy jön utánam valaki én is megtartom neki :D Szerintem ettol senki nem tapló max figyelmetlen. Nagyobb tapló aki ilyenbe beleszól
2019. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ezt a "lovagias" szöveget csak az ilyen 60kg-os szúnyog csődöröknél sütnéd el, nagyobb darab fószernél lapítanál, mint szar a gazban.
2019. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bátorság és nem lovagiasság, sőt kicsit izgága, provokatív, agresszív hozzáállás, amit én ellenszenvesnek tartok. Ne azzal akarjon kitűnni, hogy másokat becsmérel, kioktat.
2019. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tartom pozitívnak, talán a szóhasználat miatt! Elfogadhatatlan...milyen finomkodó .a végén meg tapló :-D
2019. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Helység vs helyiség.


Ma már ez nem divat. Helyesen. Én nőként ugyanúgy tartom az ajtót a mögöttem jövőnek, ha az férfi.

2019. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
6!
2019. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Előjött a szekunder szégyenérzetem.


Nincs szükségem white knightokra. Tudtommal nem tört el a kezem, ki tudom nyitni magamnak az ajtót. Ha valaki kinyitja nekem, megköszönöm, de nagyjából ennyit is ér.

2019. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!