Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már annyira elszokott a párkacsolatoktól, szerelemtől, érintésektől, szextől, hogy már azt sem tudja milyen érzés?

Figyelt kérdés
Én sajnos ebbe a kategóriába tartozom. Soha nem volt még szinte semmilyen pozitív tapasztalatom, semmi öröm, csak csalódás.

2020. jan. 10. 17:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Igen èn már elszoktam. Eleinte vàgytam rá álmodoztam róla de mára màr elengedtem nem álmodozom ès az èlet többi területère figyelek.

L/26

2020. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Barnabas333 ***** válasza:
97%
Szerintem itt nagyon sok olyan ember van. 42F
2020. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon vigyorgok, hogy huszonévesek írják, hogy elszoktak tőle...Mit szóljon egy 65 éves, aki 45 évesen megözvegyült és azóta se volt senkije soha...Huszonévesen még van remény.
2020. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Szerintem is nagyon sok ilyen ember van. Én is sajnos, bár én vágynék rá, hogy találjak valakit akivel még ha párkapcsolati dolgok nem is működnének, legalább a testi kapcsolat időközönként egy kis izgalmat csempészne a mindennapjaimba. Mivel kis városban élek, ezért bár számos lehetőségem lenne alkalmi vagy hosszútávú, csak szexen alapuló kapcsolatra inkább választom a magányt, mert nem akarom, hogy a fél város megtudja és megbélyegezzenek.


26/N

2020. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
A szerelemtől, párkapcsolattól már nagyon-nagyon elszoktam, tényleg több éve nem volt. Csók, érintés utoljára nyáron, szex pedig tavasszal. Ezek is kezdenek halványulni.
2020. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

"Van itt olyan, aki már annyira elszokott a párkacsolatoktól, szerelemtől, érintésektől, szextől, hogy már azt sem tudja milyen érzés?"

Igen, mivel hosszú, tartós kapcsolatban élek.

2020. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is elszoktam már attól, hogy van akit szerethetek, aki viszont szeret és gondol rám stb. Öt éve nem voltam kapcsolatban, öt éve nem szexeltem, három éve csókolóztam egy ismerkedés során, amiből nem lett semmi. Már szinte nem is tudom elképzelni, pedig nekem nemcsak csalódás volt korábban, hanem öröm is.

N

2020. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nem igazán tudom már milyenek ezek az érzések. Habár csókba volt egy rövid emlékeztetőm májusba, több nem lett a dologból. Nem tudom milyen, ha magamért szeretnek.
2020. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

"Soha nem volt még szinte semmilyen pozitív tapasztalatom"


Akkor nem elszoktál tőle, hanem eleve esélyed sem volt megtudni, hogy milyen. Csak hogy pontosak legyünk.

2020. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

#3


Sosincs remény.



#Kérdező


Nekem is csak a nosztalgikus múlt része minden kellemes érzés, azok is amik nem a témakör részei.

2020. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!