Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5.9/10 pontos vonzalmi értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5.9/10 pontos vonzalmi értékelés és semmi?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt. Kíváncsiságból felmentem Photofeelerre. Eddig 19 szavazat jött. Ebből csak 2 nem talál vonzónak, 12 valamelyest vonzónak talál, 3 vonzónak, 2 nagyon vonzónak. Ez egy erős átlagos értékelés, írja is az average szót.


Voltak már barátnőim, ugyan csak 3, de Tinderen csak hébe-hóba van egyezésem a nőkkel. Az átlagos az új csúnya férfi? 😄 Nem vágom.

Alsó korhatár nincs, felső 44 év, akik szavazhatnak.


Igazolás:

[link]



2020. febr. 4. 09:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, olyan egyszerű vagy, mint a faék. Szerintem a 76%-os válaszoló olyan pasikat is 9-10-esnek tart, akiket te átlagosnak mondanál. Egyszerűen másképp pontoz, te meg azt hiszed, hogy egy szupermodell, akinek csak Brad Pitt a jópasi. Holott ő az átlagos srácokat tartja 6-8-nak.
2020. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
41%
#21 Pontosan így van :)
2020. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%

Látod kérdező. Az átlag = 7-10 után könnyűszerrel kilogikázták hogy faék egyszerűségű vagy. Sima liba, hát mit nem értesz ezen?! :DDD


Van a nőkben egy gát. Jó, több is. (Igazából kurvä sok.) De az egyik ilyen hogy nem lehetsz átlag alatti ahhoz hogy összejöjjenek veled. (vagy legalábbis nem szabad hogy ezt higgye) Volt régebben kérdés hogy összejönnének-e 100 alatti IQ-jú férfival. Nők között még akkora egyetértés nem volt soha mint ott, azalatt a kérdés alatt. Épp hogy jakuza módjára nem tettek ujjlevágással bizonyságot amellett hogy soha nem jönnnek össze ilyen átlag alattival. Pedig a 90-100 tartományba tartozik az emberek durván negyede. És ezzel még kiváló, sikeres, boldog és teljes életet lehet élni. A nőknek totál más fogalmuk van az átlagról. Ezt el kell fogadni. De szerintem ez vicces. XD

2020. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
44%
44%, amint megtanultál szöveget értelmezni, lesz értelme a hozzászólásodnak. Addig azonban nem.
2020. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igaza van a 44nek. Itt is, mint máshol ilyen önérzetes kis ribik vannak. Tudjátok, mit csináltam az ilyen nőkkel? 2 atyai pofont leqrtam nekik. Tudták, hol a helyük.
2020. febr. 4. 22:44
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
"Kedves" kérdező, neked valószínűleg nem a kinézeted miatt nincs nőd :)
2020. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én minden barátnőmmel átbeszéltem már ezt a pontozási dolgot, a 10-es pasi számukra kb. nem létezik (instagram fotók, egyszer látták a buszon, ilyesmi), a 9-es már szembejöhet Tinderen, de vagy nem lájkol vissza vagy player, a (7-)8 ideális, azalatt meg meg se nézik és össze se jönnének vele.

Elég szomorú, mert szerintem pl. a belső értékek jobban számítanak, így magamnak (külsőre) ez alattit választottam, mert abszolút nem ez volt a szempont, de sajnos a mai világban sokaknak ez.


Amit egy pasi átlagosnak hív (4-6/10), az egy nő szemében bűnronda. Még az enyémben is, csak én nem azt nézem, nem tartom egyáltalán fontosnak.

2020. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!