Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mibol lehet latni egy ferfin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibol lehet latni egy ferfin hogy nem kezdene szuz lannyal? A harmincon feluliek hogy vannak ezzel szerintetek? 20/L

Figyelt kérdés

Egyaltalan eszre lehet venni valamibol, ha egy ferfi nem kezdene szuz lannyal?


Az en esetemben a ferfi, elèg iranyito tipus, nem tudom hogy ez jelent e valamit.


2020. febr. 5. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondja, akkor nem.
2020. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan aki nem kezdene? mármint, ha amúgy jól néz ki
2020. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Tolmácsot kérek.
2020. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet észrevenni semmiből, neked sincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy. A férfiaknak általában imponál, ha jó 10 évvel fiatalabb lányt megkaphatnak, az már más kérdés, hogy párkapcsolatot akarna -e, de ha tetszel neki lefeküdni biztos.
2020. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Áh, én ilyet nem tudok elképzelni. Persze mindenki magából indul ki.

40/F

2020. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blade Bone ***** válasza:
68%

Engem nem zavarna, sőt, az egyik lány aki tetszik iszonyat jófej és értelmes, valamint tudom, hogy szűz, mert elmondta. Szóval ez nem kizáró ok.

30F

2020. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Maximum abból, ha ezt közli.
2020. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum annyiban, hogy nem fog/akar hónapokat várni az összebújással, főleg 30 felett. Egy kapcsolat és egy barátság között kb csak a szex a különbség. Tizenévesen (15-19) még érthető, ha x ideig nem fekszel le a másikkal és megy a kamaszkori randizgatás, de idősebbként (szerintem) már nem szeretne annyit várni az ember. Jó persze, nem azt mondom, hogy minden férfi lyukra játszik és nem tud várni, de pl egy fél év várakozást már megunhat az ember.
2020. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én megfarkalnálak. 32F
2020. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs rád írva jobb esetben. Mindazonáltal nem lenne türelmem hónapokat várni a szexre, mint egy rakétakilövésre. Nekem a szex nem egy romantikus hű de nagy dolog, épp ezért nem is várok vele. Hamar kibukna a szög a zsákból.

Nem lenne türelmem várni, hátha felkészülsz “a nagy alkalomra”.


29/F

2020. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!