Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonöt feletti vagy harminco...

Huszonöt feletti vagy harmincon túli férfiak és nők, hogyan kezelitek azt, ha egyáltalán nincsenek baráti kapcsolataitok, sem barátnő? Miért alakult ez így nálatok?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, mennyire érzitek azt, hogy nem kell a tömeggel tartanotok.
2018. nov. 10. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez igy alakult az a parkapcsolatban kialakult baratsag vagy a sok munka miatt van. Szerintem teljesen rendben van a dolog, ha ninca eltulozva. Ha mar hianyat erzem hogy allandoan a munka vagy a parom tolti ki az idom, szakitok idot a baratokra - tudatosan.
2018. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Egy férfi jóbarátom van nagyon régóta,akivel tartom a kapcsolatot,meg egy kb. 1éves női barátság,aki a szomszédomba költözött.Bennük megbízok,több emberre nincs szükségem,nem vagyok társasági lény. 37/N
2018. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok társasági lény. Nekem senkim nincs. Egy barátnőm volt idáig.
2018. nov. 10. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
1 barátom van, akivel nagy ritkán járok szórakozni, egyébként a melóhelyen van 3-4 de ők nem az én korosztályom és munkaidőn túl nagyon ritka a kontakt. Alapvetően introvertált vagyok és ez nem azt jelenti hogy önbizalom hiányos vagy félénk, utálok fecsegni csak a tartalmas beszélgetést tudom értékelni, erre hiába mondják sokan hogy képesek szerintem kb. 10/1-2 ember :D plusz nehezen tudom elviselni az embereket kevés, akivel kitudok jönni hosszútávon, ez van...néha szar, néha nem.
2018. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mintha magamat olvasnám, utolsó.
2018. nov. 10. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapból kevés barátom volt mindig is, bár eléggé beszédes és szociális vagyok, de mély barátság kevés volt az életemben. Az egyiknek vége lett gimi után, másféle valtoztunk és eltávolodtunk. A másik nemrég ért véget, sajnos ő hátba támadott, véget vetettem neki ezért. Nekem nem hiányzik a barátság, a családom, párom kitölt mindent, ha pedig iszogatni, dumálni van kedvem, arra ott vannak a munkatársak, ismerősök. 26/N
2018. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam iszogatni, így én még a kollégákkal sem megyek sehová. Gyerekkoromban is az volt a probléma, hogy nem nyitottam mások felé, iszonyatosan gátlásos, extrém módon félénk voltam. Ha gyerekkoromban nyitottabb lettem volna, akkor ma nem itt tartok. Bánt is a dolog, de most már szerintem el kell fogadni.
2018. nov. 11. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy kezelem, hogy elfogadtam a helyzetet és beletörődtem :)
2021. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!