Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan férfival aki nettó 140 ezret keres Budapesten, és nincs lakása?

Figyelt kérdés
Pedig van diplomája, nem is könnyű diploma. De a fizu az csak ennyi, mert szegény az ország.
2020. febr. 6. 15:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

7-essel egyetertek, ha hivatasa van amiben ennyi a fizetes es kesz, akkor ez van.

De ha csak elvallalt valami random munkat amit epp talalt es ennyit fizet es azt gondolja, ez normalis fizetes, akkor nem hiszem, mert tajekozatlan vagy alulmotivalt emberre utal. Pl vegyunk egy mezei pizzafutar allast, ot ceg ot kulonbozo fizetest ad, az utolso mondjuk haromszor annyit, mint az elso, ha o az elsonel dolgozik, akkor valami nem stimmel :D

2020. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ha ez valami 4-6 órás munka, és mellette még képezi magát, vagy valami jövőkép van a dologban, akkor ez elviselhető.
2020. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%

Nemudom miért lettem lepontozva az 1es válasznal

A Diplomás minimálbér több ettől.

2020. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Diplomás minimálbér hivatalosan nincs.
2020. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
Aki ennyit keres, és albérletben lakik, azt el kell tartani.
2020. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem. A lakás nem probléma, a kereset viszont az. Jól keresek, de ha lenne mondjuk egy-két gyerekem is, akkor azért már nem számítana olyan jónak. Tehát a férfi hozzájárulása a gyerek(ek) költségeihez nagyjából nulla lenne, de a biológia törvényei miatt kihordani, megszülni és szoptatni sem tudja, tehát sem anyagilag, sem biológiailag nem tud hozzájárulni a gyerek(ek)hez, azaz mindent nekem kéne vinni a hátamon, és kösz, de nem.

De nem is kell olyan messzire menni, hogy gyerek, mert elég megnézni, mit engedhetek meg magamnak én (éttermek, drágább holmik, fesztiválok, spontán európai utak) és ő, gondolom ennek a felét sem. Így tehát vagy én fizetem a pasimnak is az éttermet meg az utazást (soha), vagy én sem megyek, mert nyilván szeretném a szerelmemmel megosztani ezeket az élményeket.

Szóval nem, nekem ez kellemetlen helyzeteket eredményezne.

2020. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%
Inkább úgy kellene kérdezni, hogy ki vállalná egy 140 nettóval albérletben lakó férfi eltartását. Egyébként idős hölgy szerintem akadna, akinek ez üzlet. Láttam két ilyen esetet. Nénitől nénire röppenve évtizedeket el lehet így tölteni, míg piacképtelenné nem válik a férfi külsőleg.
2020. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

14-es

Pedig nekem amikor meglett a nyelvvizsgám, és így a diplomám emiatt nőtt a bér.És ezzel magyarázták.

2020. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy Offoltam.
2020. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy, hogy frissen diplomázott fiatal az illető, vagy egy negyvenes pasi.
2020. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!