Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen nettó 180 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen nettó 180 ezer forintos kereset (Budapesten), mamahotelben lakva, ugye ultra gáz vagyok a nők szemében?

Figyelt kérdés

Nem nagyon merek csajozni - igazából sosem csajoztam, úgy, mint a kortársaim -, mert arra gondolok, hogy ronda, unalmas, bénanak gondolnak, majd a lányok.

Talán már öreg is vagyok, hogy csajozzak. :(


2017. júl. 3. 13:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Volt már barátnőd? Elég válasz a kérdésre.
2017. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Volt 3 barátnőm, nem tartottak sokáig a kapcsolataim.
2017. júl. 3. 13:21
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, 0 kereset, mamahotel és szintén Budapest. 25 éves koromig nem volt gáz az ismerkedéssel, a tini lányokat nem érdekelte. Most már viszont le sem szarnak a nők.
2017. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"25 éves koromig nem volt gáz az ismerkedéssel, a tini lányokat nem érdekelte"


Ezt részleteznéd légy szíves!

2017. júl. 3. 13:23
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Bár ez nem egy válasz lesz, hanem egy kérdés... Mire költötted az eddig megszerzett pénzedet? Én egy éve dolgozok nettó 210-ért, 21 éves vagyok, de eddig vettem egy kocsit 600000 saját + 200000 szülői támogatásból, és ezen felül még összespóroltam közel fél millát, és jelenleg is gyűjtögetek, pedig aktívan beszállok a rezsibe.
2017. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit részletezzek? 25 éves koromig tini lányokkal ismerkedtem, őket meg aztán nem érdekli, hogy mennyit keresel... De már kinőttem belőlük.
2017. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Mire költöttem?


Voltak adósságaim (NAV, diákhitel-ez utóbbi még nincs teljesen kifizetve), megcsináltam a jogsit, nyelvvizsgát, járok nyelvórákra továbbra is, vettem néhány ruhát, támogattam/támogatom a szüleimet, vettem egy új elektromos gitárt, ja és egy párszor prostiztam, meg kirándultam egy-egy napot belföldön.

Hát ennyi. Másra is akarok költeni, de most nem releváns.

2017. júl. 3. 13:26
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
Ezek közül csak a mamahotel a gáz! 25N
2017. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Inkább az ultra gáz, hogy lószaft nincs félretéve, mert elverted prostikra.

A 16-19 éves lánykák szemében már a havi 180 is jó, ha rájuk költöd: mentek bulizni, strandolni, kajálgatni, kap pár cuccot.

Csak a faterja letépi a faxod, ha meglát a kis hercegnője mellett.


A korban hozzád illő nők meg össze akarnak költözni, családot akarnak, meg persze száz fős lakodalmat. Nem fogják kivárni, amíg te összekaparsz 1-2 millát kezdetnek.

2017. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Te tényleg ezzel nyitod az ismerkedést?

Nem kell tudnia ezekről.

2017. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!