Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan férfival aki nettó 140 ezret keres Budapesten, és nincs lakása?

Figyelt kérdés
Pedig van diplomája, nem is könnyű diploma. De a fizu az csak ennyi, mert szegény az ország.
2020. febr. 6. 15:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
En mar diakkent is 150-180 kozott kerestem, attol fugott mennyit tudtam egyetem mellett dolgozni. Es voltam 21 eves.
2020. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem, ezt én is elképzelhetetlennek tartom, hogy Budapesten valaki diplomával és nyelvtudással csak ennyire vigye. Az ország (mármint, Budapest ország) nem szegény, csak nem közalkalmazottként kell próbálni megélni a versenyszféra által diktált világban. A diplomaosztóm másnapján mentem dolgozni full pályakezdőként 200 nettóért 23 évesen. Megalkudtam volna bármilyen bérrel akkoriban, nem azért mondom, de diákmunkásként kerestem nyaranta 150-et, szóval olyan nagyon lejjebb nem adtam volna. Azóta már a fizetésem jelentősen növekedett (több, mint kétszeresére), pedig csak 3 év telt el, ilyen jellegű tapasztalatokkal a hátam mögött tényleg nem tudom elfogadni, ha valakinek ennyi a nettó bére összesen. Tanuljon más, piacképesebb szakmát, vagy váltson más területre, amit jobban megfizetnek. Nem várom el tőle, hogy egyedül teremtsen meg mindent, de hiába az én jó fizetésem, ha ő nem keres legalább ugyanannyit, akkor nem tudunk egyről a kettőre lépni közösen sem.
2020. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%
#21 Azért kerestél annyit, mert a bruttód 15%-át fogták csak le (szja).
2020. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Az ország (mármint, Budapest ország) nem szegény, csak nem közalkalmazottként kell próbálni megélni a versenyszféra által diktált világban."

Oké, csak van olyan szakterület, amit csak közalkalmazottként tudsz csinálni, mivel kvázi nem "termel", ezért nem versenyszféra.

Én én is pl. inkább csinálom azt, amit szeretek és amihez értek hivatásszerűen, de feleannyiért, mint hogy kitanuljak valami hülyeséget, amiben nem is vagyok olyan jó és nem is érdekel...

2020. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#23... nem egeszen, a ceg meg az iskolaszovetkezet dijat is fizeti az szja-n felul. De akkor is, friss diplomaval ugyanannal a cegnel 250-nel kezdtem, akkor voltam 22.
2020. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem. Én 350 ezret keresek nőként. Nem én fogom eltartani!
2020. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
nem, gépészmérnök vicc bsc amit 10 per 10 röhögve végez el, az is kezdésként 280 nettóval kezd.
2020. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

utolsó gyári melós 220 nettót kap 2 műszakban, 3 ban van az 300 nettó is.


[link]

2020. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!