Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csinálja több nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálja több nem túl vonzó buszsofőr pali, hogy jogász, gazdaságis, vegyészmérnök barátnője, felesége van? Most 3 ilyet láttam, ismerek.

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 11:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

kezdésnek, 2 műszakban (3 ban jóval tzöbb) bárhol az országban!!!!!!! Pesten főként:


[link]

2020. febr. 7. 11:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol, és milyen gyári munkával keresnek ennyit, de én kerestem már Bp-n, nagy multihoz 3 műszakos gyári munkára emberekekt, és ott maximum a bruttó volt ennyi (se).

De még ha tényleg meg is keresnek ennyit, büszkének kellene lenni, hogy túlórával, kiszipolyozó aljamunkával keresnek ennyit?

Pályakezdő diplomásként van 260 ezer + cafetéria fizum, első teljes munkaidős helyemen. :D

2020. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"akár" 220 :D
2020. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindenki akar 3 műszakban gyári munkázni, bocsi. Én diplomával, nyelvtudással 200-at sem keresek, ugyanis pedagógus vagyok. Úgyhogy egy buszsofőr biztosan jobban keres nálam, de ez ebben az országban nem újdonság, hogy a tudást nem fizetik meg.
2020. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Vannak gyári munkák két műszakban 270 nettó fizetéssel.


Megértem hogy vidéken vagy total luzerkent rossz egyeseknek olvasni hogy alja munkával is meglehet másnak a 300 ezer, ő meg 200 minimálon van.

2020. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
de egy pedagógust ezer helyre keresnek a versenyszférába, ha tud nyelvet. Menni kell azonnal
2020. febr. 7. 13:10
 17/19 anonim ***** válasza:

Lúzer a nénikéd. :) Nem fogom magam rosszul érezni azért, mert budapesti diplomás pályakezdőként kb. annyit keresek, mint egy jobban kereső gyári munkás suttyó, mivel nekem nem kell 3 műszakban gürizni, hanem kellemesebb és mellé élvezhető munkám van. Másrészt pedig én egyre többet fogok keresni.

Normális embernek az nem perspektíva, amit írsz. Ahelyett, hogy aljamunkát propagál az ember, inkább valami normális és piacképes szakma elvégzésére kellene bátorítani a delikvenseket.

2020. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2020. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szeretem a gyerekeket, szeretek tanítani, ebben tudok kiteljesedni. Minek mennék a versenyszférába? Jobb lenne, ha megfizetnék azt, hogy a jövő nemzedékét tanítom. De mindegy, ez van. :-(
2020. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!