Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buszsofőr teljesen rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buszsofőr teljesen rám van kattanva és zaklat, nekem mégis szeptembertől megint vele kell utaznom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya, kövér, citromsárga fogú, ráaadásul nagyon hülye is.

De esküszöm, ha csak a buszt vezetné nem foglalkoznék vele. Fogdosott, nem engedett leszállni, elém állt, bekiabálta a nevemet, utána meg ő volt megsértődve, hogy velem kell utaznia, miután elküldtem. Gimnazistaként nem tehettem mást.

Most az volt a heppje, hogy minden az arra-fele levő járaton dolgozó sofőrnek kamukat terjesztett rólam, nm is értem... Meg azt figyelgette abból az üveginformációból, hogy melyik buszra szállok és volt, hogy utánam is jött, járatott cserélt. Már inkább vonattal utaztam annyira elegem volt. Mi jogon figyelget, meg járat le más előtt? Ha kifizetem a jegyet, semmiköze hozzá, hova utazom.


Komolyan előre rettegek.


2019. aug. 21. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy feljelentést zaklatásért megér.
2019. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Fogdosott, nem engedett leszállni, elém állt"


Rögzíteni kell a dolgot. Utána jelenteni kell és másnaptól nincs munkája.

2019. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Följelentés de izibe. Budapesti vagy ugye? Mert vannak olyan helyek az országban ahol hasonló meg sem történhetne mivel gyors cserére szorulnának azok a sárga fogat egy hófehér protkóra és szegény azt sem tudná miért és kitő kapta a "lehetőséget" a szebb önarcképre.😁
2019. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Viccet félre téve le is olthatod nem bunkó beszólásokkal is. Egy ien buta emberre biztosan találnék valami frappánsat Csajok segítsetek ti jobban vagytok ebbe. Néhány csaj úgy leoltaná hogy akármien beképzelt gyorsan behúzná fülét farkát. Egyébként lehet szerintem panaszt is benyújtani a sofőrök elle. Ha nagyon bosszanta addig mennék még ki nem rúgják. Sok sikert és ne hagy magad soha!!!!! 💪😉👊
2019. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a szüleidnek es feljelentitek a rendőrségen es a munkahelyen is panaszt tesztek.
2019. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Falusi járat, itt egyedül ez a busz van.
2019. aug. 21. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja az ötös jól mondja. Ha kiskorú vagy szólj a szüleidnek ők intézik a többit és ne szégyeld magad sok a retardált. Még akkor is ha buszt vezet. Ez van.
2019. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egy járat van, és te utazol rajta egyedül? Senki se látta?
2019. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen be kell jelenteni és a rendőrségen feljelenteni. Ha ezeket nem teszed meg, utána ne panaszkodj, hogy zaklat.
2019. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés!
2019. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!