Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, értelmesebbek, akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, értelmesebbek, akár diplomások, ti összejönnétek egy buszsofőr férfival, ha értelmes, és minden rendben van vele?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok az. Még csak közelében sem vagyok a szakmának. Csak épp az előbb néztem, hogy nagyobb városokban tömegével mondanak fel, mert találnak mindig mindegyik jobb munkahelyet? Lehet ezzel imponálnak a nőknek is. Nem tudom.
2019. nov. 3. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem családbarát szakma. Nincs pirosbetűs ünnepnap. Plusz ha még több napos kirándulás is beleszámít..stb.

Bocsi, de nem.

2019. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Persze, azért mondanak fel tömegesen a buszsofőrök hogy átképezzék magukat topmanagerré, mert imponálni akarnak a nőknek -.-"
2019. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első, tőlem ne kérj bocsánatot, engem nem érdekel. 2. Gondolom valamivé átképzik magukat, és nem gyári munkássá. De hogy mivé, én nem tudom
2019. nov. 3. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A buszsofőrök többsége szakmán belül vált, vagy más területre megy vezetni, jobb munkakörnyezet vagy pénz miatt.

Attól függően hogy milyen beosztásban dolgozik, lehet hogy több ideje van a családra mint másnak (15-16 nap munka)

Egy forgalmista ;)

2019. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2019. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha van egy rs4 + tesla a garázsban, akkor oké.
2019. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért hagyják ott mert valóban egy szar meló. Egyetemistaként anno hajnali buszokon jó sok buszsofőrrel megismerkedtem meg elbeszélgettem, én biztos nem csinálnám. Elég csak azt megnézni, hogy milyen arcok szállnak fel rosszabb környékeken. És akkor ha mondjuk nincs jegye vagy dobálja szét a szotyihéjat merjél neki szólni reménykedve, hogy nem ver agyon. Vagy mondjuk miután már mehetnél haza még takarítsd vasárnap hajnalban a részegek hányását a buszon.

A másik meg amit előttem is írtak, nem egy családbarát munkahely. Hajnali 3-kor akkor is el kell indulni otthonról ha a gyerek lázas beteg, a feleséged 2 napja nem aludt. Ha meg délutános/esti műszakot viszel sosem érsz haza fürdetésre, fektetésre. Emellé még túlóráznak is, a pihenőjüket vagy ki tudják venni vagy nem. Akiket én ismerek ezek miatt hagyták ott, egyszerűen nem tudták a családdal összeegyeztetni.

2019. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyrészt nincs magánélete, másrészt - eltekintve a kivételektől-jó pár nőcsábász akad köztük.
2019. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem ismerek személyesen buszsofőröket, de úgy képzelem az életvitelüket, amit a 7-es leírt és ez engem is elgondolkodtatna. Szerintem sem családbarát állás és azt gondolom, nagyon kimerítő fizikailag, szellemileg is (koncentrálni egész nap, sok ülés, plusz a rengeteg problémás utas), szóval nem szeretném ezek miatt esetleg idő előtt elveszíteni a párom. Apukám sofőr, nem buszt vezet, hanem kisteherautót. Annak idején, jó húsz éve a jobb fizetés miatt váltott erre az eredeti szakmájáról és tulajdonképpen szereti is, imád vezetni és jó is benne, de ennyi idő alatt teljesen leamortizálódott. Pedig ő általában nem dolgozik hétvégén, de a többi napon hajnaltól késő estig. Hiába megy haza minden nap, szinte csak hétvégén látja a családot (én már nem élek velük). Féltem őt, hogy holtfáradtan egész nap úton van és a vezetés amúgy is veszélyes üzem. Lehet, hogy túlreagálom, de én akkor is félek, ha a férjem úton van, pedig az ő munkája nagyrészt helyhez kötött. Nem hiszem, hogy jól viselném, ha a párom munkája miatt egész nap aggódnék, mert tudom, hogy én aggódnék. Nehéz munka, én biztos nem bírnám csinálni.
2019. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!