Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolhatom ezt a nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatom ezt a nőkről?

Figyelt kérdés

Van egy rossz beidegződésem, ami tudom nem a valóság, mégis hajlamos vagyok ezt gondolni.

A nők nem vágynak átlagos férfiakra, nem veszik számításba őket, mint például engem.

Nem kívánják a szexet, ha látnak egy jóképű, izmos, intelligens férfit, akkor se gondolnak arra, hogy milyen jó lenne vele.

Illetve kételkedek benne, engem a lányok, nők közül bárki észre venne manapság és számításba is kerülhetnék nála párkapcsolati szinten. De más hasonló korú férfiaknál is ezt látom, nem érdeklődnek irántuk.


Szerintem teljesen átlagos vagyok, sőt még átlagosabbnál is átlagosabb külsőre. (185 cm/80 kg, szálkásan, semmi zsír)

Önbizalmam, önértékelésem rendben. Sportolás, edzés is megy 10+ éve, kommunikációs skillekkel sincs gondom. Intelligensnek gondolom magamat, mások is ezt mondják. Humorészékem is oké.

Nemsokára fogok mérnökként diplomázni, autó is van több éve, az ápoltságra, frizura, öltözködésre is figyelmet fordítok.


F23



2020. febr. 7. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ilyen társadalmi beidegződés. Sok nőbe bele van kódolva, hogy el kell rejteni a szexualitását, mert ha nyíltan felvállalja, hogy kívánja, akkor fiatal, éretlen srácok/lányok elkönyvelik r.ibancnak.

Én is ilyen voltam, tiniként halálosan szerelmes voltam egy srácba (nem lett belőle kapcsolat), de azt mondtam a barátnőimnek, hogy nem szexelnék vele, maximum akkor, ha legalább 1 éve együtt lennénk. Valójában meg annyira vágytam rá, hogy akár aznap meghúzhatott volna a tornaszertárban.

Ha maszturbálásról volt szó, legtagadtam, hogy csinálom, pedig minden egyes nap magamhoz nyúltam és 3-4 orgazmus alatt meg sem álltam.

2020. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan felesleges ezen paráznod, mint bikán a csöcs...

Bebeszeled magadnak ezt a hulyeseget és amíg ezt így gondolod akk csak a recska marad nőt élőben sosem fogsz látni...Változó kinek mi tetszik! Próbálkozni kell és tökös el lenni nem ilyen buta elveket felállítani!

2020. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A kezdeményezéssel se lenne gond, bárkit meg tudok szólítani, bárhol, habár egyáltalán nem viszem túlzásba, nem érzek rá motivációt.


Amikor nem is velem van a baj, hanem olyan okokat hallok sorra, nem csak nálam:

"nem akarok kapcsolatot", "nem állok rá készen lelkileg (több éve szingli, de akar mégis valakit...), "félek, mi lesz , ha...(bullshit okok), "nem érek rá, tanulnom kell, munka", "lehet alakul valaki mással (perszeee, plátói szerelem, még sose beszélt vele), olyan ideálokra vágyik a nő, akit reálisan sose lesz az övé.

Exek utáni vágyakozás évek után is. Hiába volt vele bunkó, és nem szerette.


És ez a problémám, ez nem egy beképzelt gondolat részemről, hanem tapasztalatokon alapul.


Elvárásaim se lennének olyan nagyok. Legyen önbizalma, helyes önértékelés, vegye a humorom. Külsőre is bőven elég lenne egy átlag.

Na meg érdeklődjön irántam, tegyen a kapcsolatért. Ne én tegyek csak meg mindent érte.

2020. febr. 7. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Az első válaszoló vagyok.

Kendőzetlen őszinteséggel reagálok a kommentedre.


""nem akarok kapcsolatot", "nem állok rá készen lelkileg (több éve szingli, de akar mégis valakit...), "félek, mi lesz , ha...(bullshit okok), "nem érek rá, tanulnom kell, munka", "lehet alakul valaki mással (perszeee, plátói szerelem, még sose beszélt vele), olyan ideálokra vágyik a nő, akit reálisan sose lesz az övé.


Exek utáni vágyakozás évek után is. Hiába volt vele bunkó, és nem szerette."


Jól látod, ezek valóban bullshit indokok. Jómagam az exemre/plátói szerelmemre hivatoztam régen sok alkalommal, amikor visszautasítottam srácokat. Komolyan is gondoltam akkor, tényleg úgy éreztem, hogy nem vagyok készen az adott srácra, és az exemre/szerelmemre vágyakoznék mellette, és ez nem tisztességes. Csakhogy, amikor jön egy olyan pasi, aki TÉNYLEG megfog, akkor ez az indok a ködbe vész. Így történt ez akkor, amikor a mostani páromat megismertem. Nem érdekelt többé más.

A többi bullshit indok is hasonlóan működik, mindegyik mögött az van, hogy nem téged akar.

De ezt nem kell magadra venni. Tudom, hogy nagyon nehéz, de akkor is ez a megoldás. Rohadt fiatal vagy, bőven van esélyed és időd arra, hogy türelmesen kivárd, hogy legyen végre olyan, akinél pont te leszel az, aki miatt a "nem állok készen"/"tanulnom kell"/"az exemet szeretem" féle hablatyokat egy mozdulattal dobják a kukába.


Annyit még hozzátennék, hogy a plátói szerelmek és bunkó exek után való várakozás éretlen kislányok szokása, én is az voltam. Gondolom a korodból adódóan 25 alatti lányoknál próbálkozol. Nos, köztük kevés az olyan, aki nem éretlen. :D És amúgy biztos lehetsz benne, hogy te is az vagy. De ez nem baj. Csak kell egy adag szerencse ahhoz is, hogy összejöjjön tényleg egy olyan kapcsolat, ahol egymást mellett "érhettek", önismeretet tanultok, mellé szerelem is van, komoly a kapcsolat...stb. Ha magasabb az intelligenciád az átlagosnál, és hajlamos vagy túlgondolni dolgokat, akkor még sokkal nehezebb.

2020. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod 1.,3. külön, nagyon hasznos! Jól látod a dolgokat.


"amikor jön egy olyan pasi, aki TÉNYLEG megfog, akkor ez az indok a ködbe vész"

Vagy nem. Manapság az internet korában annyi potenciális érdeklődője van a lányoknak, mindig van esély, jön egy jobb. A Tinder-effektus. Addig húzkodom jobbra, amíg nem jön a legjobb. De mindig van jobb.

Nem a legjobbat kell keresni, hanem egy elég jót.

[egyébként nem tinderezek, nem vagyok hajlandó elvből neten ismerkedni régebb óta].


A korosztályommal az a baj, nincs sok választásom. 25 vagy afelett nem tudok a teljesen természetes elvárásoknak megfelelni. Én még egyetemre járok/jártam. Stabil munkahely nélkül pl nem tudnánk összeköltözni se, mert otthon lakok. Nincs lehetőségem még elköltözni. Illetve szerintem komolyabb hozzáállásnál az anyagiak sem mellékesek. Valakinek van jövedelme vagy nincs, ez ellentétekhez vezethet. Valaki kisebbségi komplexusban lenne, alá-fölé rendeltség.

És nem a "golddiger , nőknek csak a pénz kell téma", ez távol áll ettől.

2020. febr. 7. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Az a te bajod, kérdező, hogy a számítógép mellett nőttél fel, nem a szomszéd kislánnyal papás-mamást játszva. Így nem tapasztaltad meg játék közben, hogy a csajok lelkivilága, gondolkodása merőben más, mint a pasiké. Azt sem tanítják az iskolában, hogy amíg a férfi agyában 4x akkora helyet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók, addig a csajok esetében ez az arány fordított. Ezen ismeretek birtokában talán már megértőbb leszel a csajokkal.
2020. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolod ezt,mert mégsincs elég nagy önbizalmat,mások előtt meg már ez is túl sok. Sajnos nem lehet tudományos alapon szerelmesek lenni.

Ha tényleg nőhiányod van,és nem tudod elengedni a logikát: a B kategóriás lányok között te leszel a legjobb,(és nem szégyen,ha viszont szerelmes leszel az egyikbe)

Ha csak jó lenne egy csinos pár: sajnos csak a szerencsére számíthatsz,egy pont olyan vagy nálad jobb külső adottságokkal rendelkező nőknél.

A szerelem köztudottan egyfajta elmebetegség: hiába keressük benne a logikát. Ezt felejtetted el.

2020. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A nőket nézve ne a rosszat, a negatívumot, lásd bennük, hanem a pozitívumot. Nagyon-nagyon sok rendes, feleségnek, anyának való lány van, aki egy rendes fiúra vár. Vesd ki a fejedből ezeket az előítéleteidet, amiket leírtál és (rövidesen diplomásként) kezdj el csajozni. Egyetemen ez nem lehet probléma.
2020. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy most te szálkás vagy kinek mi tetszik. Èn jobban szeretem ha van egykis husi a fèrfin.
2020. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kívánják a szexet, ha látnak egy jóképű, izmos, intelligens férfit, akkor se gondolnak arra, hogy milyen jó lenne vele." Ez igy marhaság, ahogy van.

Hogyne kívánnánk a szexet? Csak társadalmi elvárás, hogy ezt nem adhatjuk őszintén a férfi tudtára. Mert akkor ócska kis ribiknek tartanának minket. Te is, aki itt panaszkodsz, biztos utólag lenéznéd azt a nőt, aki az első randin ágyba ugrik veled, mert megkíván téged.

2020. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!