Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolhatom ezt a nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatom ezt a nőkről?

Figyelt kérdés

Van egy rossz beidegződésem, ami tudom nem a valóság, mégis hajlamos vagyok ezt gondolni.

A nők nem vágynak átlagos férfiakra, nem veszik számításba őket, mint például engem.

Nem kívánják a szexet, ha látnak egy jóképű, izmos, intelligens férfit, akkor se gondolnak arra, hogy milyen jó lenne vele.

Illetve kételkedek benne, engem a lányok, nők közül bárki észre venne manapság és számításba is kerülhetnék nála párkapcsolati szinten. De más hasonló korú férfiaknál is ezt látom, nem érdeklődnek irántuk.


Szerintem teljesen átlagos vagyok, sőt még átlagosabbnál is átlagosabb külsőre. (185 cm/80 kg, szálkásan, semmi zsír)

Önbizalmam, önértékelésem rendben. Sportolás, edzés is megy 10+ éve, kommunikációs skillekkel sincs gondom. Intelligensnek gondolom magamat, mások is ezt mondják. Humorészékem is oké.

Nemsokára fogok mérnökként diplomázni, autó is van több éve, az ápoltságra, frizura, öltözködésre is figyelmet fordítok.


F23



2020. febr. 7. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen reális dolgokat írtál le. Nem lehet, hogy csak túl válogatós vagy? Ami szerintem egyáltalán nem baj, csak így nagyon kicsi a merítés amiből nyilván nehezebben jön ki egy találat. Mondhatni tökéletesen felsoroltad azokat a dolgokat, amik számítanak egy nőnek az ismerkedés elején, ez intelligenciára is utal és ha a valóságban teljesülnek akkor szerintem nem veled van a probléma, talán a módszertannal. De amúgy tényleg fiatal vagy férfiként pláne, szóval bőven jó esélyeid lesznek, egyre jobbak, ezt te is érzed. :)


24N

2020. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a beidegződést azt el kell engedned, mert csak elveszi a motivációd ezáltal az esélyeid. De eleve teljesen értelmetlenek az általánosítások, ha az ember azt az egyet keresi, nem?


"Nem kívánják a szexet, ha látnak egy jóképű, izmos, intelligens férfit, akkor se gondolnak arra, hogy milyen jó lenne vele." Ááááá nem :D soha nem volt még ilyen.

2020. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!