Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársak, milyen tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak, milyen tapasztalatotok a huszonéves és harmincas diplomás nőkről ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem hatalmas csalódás volt eddig majdnem minden ilyen nő (nyilván kivételek akadtak) kivéve a külföldieket.

Valamiért iszonyúan arrogánsak, különösen a tanár és más bölcsész szakosok, és mellé – hogy is mondjam- -nem valami értelmesek.

A reál szakot végzettek már értelmesebbek, csak ők általában foglaltak, így velük nehéz ismerkedni.



2019. júl. 1. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
És meg te beszélsz értelemrol?
2019. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kérem, a kérdésre válaszoljunk.
2019. júl. 1. 08:55
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Rég rájöttem, ők inkább karriert szeretik, így max dugni lehet velük pár hónapig, mert azt szeretnek. A tanárnőknél én azt vettem észre, gyerekként akarnak kezelni, mint a tanítványaikat.
2019. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 3/3

ez igaz, és elég könnyű is felszedni őket, viszont komoly kapcsolatra nem alkalmasak.

2019. júl. 1. 09:04
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

De ez nevetséges... tényleg így szelektálsz, vagy miféle önigazolás most ez? :D

Azért komoly embernek nem ilyen gondolatai vannak... lehet ez a baj a te általad megfogott nőkkel... ha te magad nem vagy magas szinten, és gyerekesen gondolkodsz, nem gondolod, hogy ez látható? (Mint most is), tehát nálad komolyabbakat nem fogsz tudni megfogni?

2019. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Köszönjük ismét az általánosítást.
2019. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

„Köszönjük ismét az általánosítást.”


hihetetlen, hogy még 2019-ben sem tudja a legtöbb ember, mi az az általánosítás. Amikor egy jelenséget kiterjesztesz MINDEN EGYES tagra, az az általánosítás. én nem ezt tettem. a magyar oktatás csődje is ez a sok alapvető dolgokkal is bajban lévő ember.

2019. júl. 1. 09:37
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Jaj dehogy ismerkedsz te diplomás nőkkel...ezt az egészet provokációnak találtad csak ki🙄Én rengeteg aranyos, kedves, értemes diplomás nőt ismerek, főleg a bölcsészek pont azok, akik emellé még általában szerények is, nem arrogánsak.
2019. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Ja amúgy mellesleg pont te tűnsz rohadtul arrongánsnak xd
2019. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy tesznek magasról az ismerkedésre és a kisujjukat nem mozdítják. Inkább mindenre azt mondják, hogy az a férfi dolga. WTF?
2019. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!