Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőkbe miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőkbe miért van belekódolva, hogy a külföldi pasikat részesítsék előnybe? Ki/mi nevelte ezt beléjük?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*gyerekes
2020. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nem akarok magyar szót hallani soha többé, ez nem belém lett kódolva, hanem a legtöbb magyar ember viselkedése váltotta ki.
2020. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Lol, hagyjuk már ezt xD Biztos te is egyike vagy azon kérdezőknek, akiknek azért nincs barátnője, mert a külföldi pasik ellopták az összes nőt.
2020. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
A külföldi pasik helyesebbek, mentalitásuk, személyiségük is más, teljesen más velük egy kapcsolat. Nekem is volt benne részem, sokkal jobb, ahogy többen írták! Sajnálom, hogy Magyarország nem multikulti, ha amúgy így lenne a magyar pasiknak még nehezebb dolga lenne. Sajnos így ha nem külföldön élsz, csak a magyar pasik választéka maradt. :D
2020. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4%
Én azért örülök, hogy Magyarország nem multikulti. Remélem, nem is lesz soha.
2020. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15


Tipikus magyar mentalitás. :D

De ez a veszély senkit nem fenyeget, nem hogy a külföldieknek eszük ágában sincs letelepedni de még a magyarok is ha tehetik lelépnek.

2020. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
4%
Mert pénzéhes ribik...
2020. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!