Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a kettős mérce,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettős mérce, hogy a magyar nők a külföldi pasiktól nem várják el, hogy legyen saját lakásuk, csak a magyar pasiktól?

Figyelt kérdés

Rengeteg német pasit ismerek, akik már voltak itt és "felpróbáltak" 1-2 magyar nőt, de az a poén, hogy ismerem őket mert én is itt élek és egyiknek sincs saját lakása! (mint ahogy Németországban az emberek 3/4-ének nincsen, hanem bérlakásban lakik, itt ez a normális)

De akkor elvileg, - a magyar nők gondolkodása szerint - szüzen kéne meghalniuk, ha albérletben laknak, nem??

Akkor miért feküdtek mégis le velük? Miért? Egy lakás nélküli magyar pasival meg miért nem?


2019. aug. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Valoszonu a lakás nélküli magyar pasival nem sz a problémájuk, csak nem mondjak
2019. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szóval Magyarországon az összes pasi, akinek nincs saját lakása az szüz? Érdekes, mert nekem egy pasimnak sem volt saját lakása, a férjemmel is közösen vettük. És a legtöbb nőismerősö is a párjával, férjével közösen vett lakást, házat.
2019. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak a fogyatékos balázska.
2019. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Más felpróbálni valakit és más valakivel lenyomni egy életet, egyrészt...


Másrészt nem a lakásod miatt szexelnek veled emberek, hanem mert bejössz nekik. Ennek lehet része a különlegesség, amit egy külföldi alapból nyújt azáltal, hogy más kultúrában nevelkedett. Nem mellesleg az ilyen kufircolgatásoknál előny lehet, hogy ha valakivel lefeküdtél, véletlenül sem lesz az ismerősöd ismerőse és nem fogja kavarni a szart, hanem idegenek maradtok.

2019. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem nyavognak annyit, mint te.
2019. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tinikorban németbe költözött magyar állampolgár a barátom, és van saját lakása itt Bajorországban, be is költöztem hozzá. De amúgy igen, a legtöbben albérleteznek, mert hülyék. Vagyis kidobják a pénzt az ablakon. Inkább törlesztő részlet, mint lakbér! Az egyik saját zsebbe megy, a másik valaki más zsebét tömi. 22 éves csak.
2019. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!