Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magyar férfi is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magyar férfi is lehet olyan vonzó mint egy külföldi férfi, ha kimegy külföldre élni?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy én is olyan vonzó legyek a nők szemében, mint a külföldi pasik. Egyszerűen magyar nő nincs aki ellenáll egy nyugat-európainak, csak azért mert van az a (nem is alaptalan) klisé, hogy azok mind gazdagok.

Na most én elhatároztam, hogy épp ezért kiköltözök egy rohadt gazdag országba, (lehetőleg Svájcba) és még a nevemet is németesítem! Megtanulok anyanyelvi szinten németül (angolul már tudok), és így adom ki magam a magyar társkeresőkön.

Szerintetek is ugyanúgy fognak dögleni utánam a magyar nők, mintha gyárilag is külföldi pasinak születtem volna?


2019. dec. 27. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Nálam esélytelen lennél, mivel nekem a másfajta társadalmi közegben történő szocializáció miatt vonzóak elsősorban a nyugat-európai férfiak.
2019. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ha csunya vagy akkor azis maradsz, mind1 mi a neved
2019. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Költözz szegény országba, és azonnal ragadni fognak rád a nők! Majd azt hiszik, hogy egy gazdag, európai úriemberhez van szerencséjük.


"gyárilag is külföldi pasi" -hát igen, van valami az eltérő szociokulturális körynezetben…

2019. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Ollókezű Edward ***** válasza:
75%

Jobban nem is fogalmazhattam volna. A nyugati pasik mondjuk nem pénzéhes ringyónak nézik a nőket, és tudomásul veszik, hogy a nők is emberek, akiknek vannak álmaik és vágyaik, nem egy jómagyar férfiembör tartozékai.

Ezt soha az életben nem fogod tudni elsajátítani, akármennyire is töröd magad a nyelvtanulással.

2019. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Afrikában egy szegény országban csődör lennél.
2019. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen másképp nőttél fel, mint nyugati országokban a férfiak. Teljesen más a gondolkodásuk, mint nekünk. Bármit teszel ezt sose fogod tudni magadra húzni.
2019. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem! Szr a mentalitasuk.Jellemproblemak is lehetnek. Amiben jobbak az h belevalok,flortolosek,jo a humoruk. De nem mindnek.
2019. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

A nyugati országból jövő férfiak semmivel sem vonzóbbak az itthoniaknál, csak jóval több a pénzük (mondjuk csoda lenne, ha nem így lenne, egy olyan országban, ahol generációk óta jólétben élnek az emberek), ezért a nőknek sokkal jobban megéri elviselni őket.


Amúgy én nem egy német férfit ismerek, aki nagyon porul járt magyar nővel. Ugyanis gyorsan elvetetik magukat valami balekkal, majd néhány év után ugyanolyan gyorsan elválnak, gyerekestül-tartásdíjastul lelépnek és királyként élnek itthon úgy, hogy az férfi egyetlen nyoma az életükben, hogy havonta érkezik egy izmos összeg.

2019. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha átveszed a mentalításukat is, akkor lehet esélyed.

- nem tartod alacsonyabb rendűnek a nőket

- kiveszed a részed a házimunkából

- cseréled a gyerek szaros pelenkáját

- játszótérre is mész vele :)

- nem pattogsz, ha az asszony többet keres mint te

- nem mesélsz hímsoviniszta vicceket


Lenne még több is, de ha elsőre ezeket sikerül betartani, közel leszel egy Ny. E-i férfi mentalításához :)

2019. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Amikor összejöttem a nyugat-európai ex férjemmel, nem a pénze érdekelt, tekintve, hogy sosem volt neki. Nekem volt egy lakásom, neki meg egy 10 éves Mazdája volt 33 évesen. A mai napig nincs semmije, mert nem tud bánni a pénzzel. Viszont kedves, jópofa pasi és mindig felesben ment a házimunka, főzés, minden. Rendkívül jó szellemiséggel bírt. Ezt egy magyar ritkán hozza, talán ha ő is kint élt éveket, vagy eleve kicsit multikulti a családja.

Amúgy felnőttként már nem lehet anyanyelvi szinten, azaz akcentus nélkül megtanulni egy nyelet, legfeljebb folyékonyan. De az akcentus kiszúrható könnyedén.

2019. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!