Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én kevesebb vagyok amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kevesebb vagyok amiatt mert nekem nem volt még barátnőm? 23/F

Figyelt kérdés

Nálam sokkal fiatalabbak is kapcsolatban vannak. Ami biztos nagyon jó dolog lehet, de nekem ez kimaradt.

Sokszor azt gondolom hogy nekem emiatt nem lehet már barátnőm.

Ha esetleg tényleg sosem lenne, meg feleségem sem, akkor egyáltalán mi értelme az életnek? Jó tudom vannak akik elvannak család nélkül, de én biztos nem bírnám ki, hogy csak a munkából állna az életem akkor.


2020. febr. 7. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, kevesebb vagy.
2020. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
23 vagy. Terjel mar eszhez. Elotted az elet. Mondjuk azert mert nincs csaladod, az eleted allhat meg masbol is mint a munka.
2020. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet még barátnőd, bármikor. Előre nézz, ne másokat, mert az nem fog segíteni.
2020. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a nők kevesebbet tartanak emiatt, főleg ha még szűz is vagy. Ha egyszer összejössz egy lánnyal, mindenképpen kamuzz be neki egy-két múltbeli kapcsolatot!
2020. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy kevesebb. Viszont a sikeres ferfiak szemében, meg úgy az összes nő szemében te vesztes vagy.
2020. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az itteni nők szerint kevesebb vagy és biztos van veled valami "baj".
2020. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megspóroltál magadnak pár felesleges kört. A szex amúgy sem olyan nagy dolog mint mondják, meg a többi... utána meg jobban hiányzik ha már nincs, olyan mint a drog.

Majd megtalálod a feleséged az lesz a jó

2020. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!