Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi törtènik a pszichològusnàl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi törtènik a pszichològusnàl, ha egy tàrskeresèsben sikertelen fèrfi elmegy hozzà?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan ezt javasoljàk nekik, de engem èrdekelne, hogy ha valamelyik ilyen fèrfi tènyleg elmenne akkor mit csinàlna vele a pszicològus. Meg ha komolyan vennè a fèrfi a teràpiàt akkor utànna ez garantàltan megvàltoztatnà?
2020. febr. 8. 23:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
elvarázsolja. Szexi Donald Trump lesz belőle.
2020. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Semmi nem változna. Csak bátrabb lenne! Ezért még több elutasítást kapna mint ami miatt az orvosnal kötött ki. Mert a külseje nem változik csevegés alatt.
2020. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
#2-es, ez saját tapasztalat? Vagy ismerősi körben történt?
2020. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Elköltesz 10 ezer Forintot és beszélhetsz magadról. De szinte semmi nem fér bele egy órába, így hacsak nincs nagyon sok pénzed rá, akkor semmi. Sajnos, nagyon szomorú ez.
2020. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Endricus, mondd csak, te ezzel mennyi ideig próbálkoztál? Hány hónapig?
2020. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

4 hónapig. Igaz ez 4 alkalmat jelentett anyagi okokból. Aztán elfogyott a pénz. Pontosabban nem elfogyott, hanem a reálértéke még szarabb lett, mint addig, így nem maradt ennyi felesleg, sajnos. Amúgy nem lett volna rossz, csak pénz-pénz-pénz aminek hiánya mindig tönkretette az életem. Emiatt kellett anno feladnom a tanulást is, mert túl sokba került, még részletre is. Itt is a pénz hiánya volt a gond.



Mindig az. És mindig az lesz.

2020. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

4 hónap és 4 alkalom, az SEMMI!

Egyébként nem feltétlenül vagy rászorulva pszichológusra, mert rengeteg önfejlesztő könyv van fönt a neten ingyen letölthető formában.

2020. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen szemléletű szakemberhez megy: pszichoterápiás, kognitív viselkedésterápia, pszichiáter stb... Minden kezelési folyamat máshogy épül fel elméleti kerettől és klienstől függetlenül.


Egy jó szakember általában felméri azt is, hogy milyen keretben érdemes foglalkozni veled és nem feltétlenül vállalja el, hanem kollégát javasol. Attól is függ, mire látszik visszavezethetőnek a gondod, mert ez csak egy tünet



Szóval akik itt okoskodnak, vagy sajnálták rá az erőforrásokat, vagy nem is jártak még szakembernél. Engem ennél súlyosabb problémákból is vakartak ki szakemberek, nem okoz ez sem gondot. De nem holnapra oldódik meg valószínűleg. Egy valamire való terápia 2 hónap - egy év.

2020. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem havonta egy alkalom, hanem hetente.
2020. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem a mérgező szüleim miatt lettek problémáim. Kezdődött azzal, hogy nem vettek fel, amikor sírtam. Meghatározott időszakokban etettek, nem amikor èhes volt csecsemőkoromban. Apàmat kèt èves koromig nem is làttam, mèrnökkènt dolgozott mellette vàllalkozàsa volt. Otthon mindig minden katonàs rendben zajlott. Èrzelmileg teljesen elhanyagoltak. Minden ötletemet folyamatosan elvetettèk, mindenről lebeszèltek. Bàrmi ami egy kicsit is kockàzatos volt arra azt mondtàk hogy ne csinàlj. Nem csoda, ha beépült a viselkedèsembe ez a minta. Rengeteg nő adott jelzèseket, soha nem lèptem. Apàm soha nem beszèlt nekem semmit a szexrõl, meg a lànyokról, de ő maga prostikhoz járt.
2020. febr. 9. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!