Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben sikertelen szűz férfiak. Mennyire tartjátok jogosnak, hogy furcsállnak, lenéznek titeket?

Figyelt kérdés

Az emberek nagyrészének fogalmuk sincs, hogyan alakul ki egy férfiban a félénkség, szorongás, gyávaság, önbizalomhiány, önértékelési zavar, szocfóbia.


Egyszerűen csak rátok vágják, hogy bénák, nyomik, életképtelenek vagytok.


Az égvilágon senkit nem érdekel, hogyan jutottatok idáig, milyen közegből, családból jöttetek, milyen hatások értek titeket, milyen nevelést kaptatok, egyszerűbb rámondani mindenkire hogy lúzer, béna, gyökér.


Csodálkoznak az emberek, hogy nem értik meg fájdalmaitokat, amiket minden nap elszenvedtek, sokszor a saját hibátokon kívül, csodálkoznak, hogy gyűlöletet kelt bennetek az emberek többsége.


Jogosnak tartjátok, hogy így vélekednek, hogy titeket ösztönből kerülni,utálni kell?

Mert a legtöbb esetben egy mentálisan, lelkileg sérült ember egymaga nem tud ezekből kijönni, hiába mondják, hogy "ha nem változtatsz, örökre szűz maradsz stb."



2019. dec. 29. 17:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
16%
jogos, mrt tudják, hogy genetikai selejtek vagyunk
2019. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
Trollok újra bevetésen! 😂
2019. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%

"Mert a legtöbb esetben egy mentálisan, lelkileg sérült ember egymaga nem tud ezekből kijönni, hiába mondják, hogy "ha nem változtatsz, örökre szűz maradsz stb.""


És ki mondta, hogy egyedül kell kijönni belőle? Arra van a pszichológus, vagy súlyosabb esetben a pszichiáter, hogy segítsen megbirkózni a problémáiddal. De ha lusta vagy segítséget kérni szakembertől vagy egyáltalán bármit is tenni a javulásod érdekében, akkor ne csodálkozz, ha lelúzereznek!

2019. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%

Ha valaki csúnya és sikertelen a nőknél, azon mi a furcsa?

Ez teljesen természetes.

Mindenki tudja hogy a külső megfog, belső megtart.

Inkább az lenne a furcsa, ha egy jóképű gyereknek nem megy a csajozás.

2019. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
Megszoktam.
2019. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%

Titeket az vigasztaljon, már ha lehet ilyet egyáltalában vigasznak nevezni, hogy a legtöbb férfit az "menti meg", hogy a nőknek szükségük van a férfiak pénzére, ha normális anyagi körülmény között akarnak a gyereket nevelni és ezekkel a férfiakkal szükségszerűen muszáj szexelni, ha maradásra akarják bírni őket.


Ha ez nem lenne, a férfiak töredéke szexelhetne élete során.

2019. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Én egy sitcom mellékszereplő vagyok a legtöbb ismerősöm számára, kb. mint Stuart a Big Bang Theory-ból, akit kb. meg se hallanak 90%-ban.


De nem baj, én vagyok az őrült érmegyűjtő, a kétezres évek elejéről mindent tudó bizarr elem.

2019. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem furcsa. Fingjuk sincs a dolgokról, vagy kisebbségi érzetük van. Kell egy náluk "gyengébb", akibe bele lehet rúgni. Ő nem volt nővel, jajj én már háromszor is fizettem érte, akkor ő lúzer én nem. Ilyen a felfogásuk.
2019. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%

no problem. kb 10 év és jönnek a női szexrobotok/androidok.. Akkor majd átrendeződnek az erőviszonyok.


Már ma is van élethű szilikon szexbaba, amiről élőben leesik a farkad a helyéről. (vagy készítenek egyet a te fantáziád szerint) Van olyan is ami társalgásra is képes.. bár elég bénácska és robotikus a mozgása/géphangja még, de simán társalog. Robotikában durva lőrelépések voltak 2019-ben. Már csak össze kell "mosni" a 2 technológiát és voálá... szép új világ. Kefélhet mindenki a kedvére.. aki meg bírja ezeket fizetni, mert borsos ára lesz az biztos!


Kereslet ezekre növekszik. Azt olvastam, hogy 150 milliárd eurós piac már most a szexbaba.

2019. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
58%
Amikor én is közéjük tartoztam, akkor nem láttam jogosnak. Most, hogy már jópár eve kimásztam az önsajnáltatásból és rendbe raktam magam, teljesen megértem, hogy miért nézett le mindenki egy szociális analfabéta, igénytelen, csak panaszkodásra képes lusta taplót.
2019. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!