Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 közötti férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 közötti férfiak, akik full sikertelenek a nőknél. Gondolkodtatok már azon, hogy mivel úgysem lesz párotok soha, akkor leadjátok a spermátokat és esélyt adtok annak, hogy egyszer lehet talán gyereketek?

Figyelt kérdés

[link]


Én 34 vagyok, és 4 éve senkim. Néha belegondoltam, hogy ez lenne az egyetlen esélyem, hogy egyszer lehessen gyerekem. Nem vagyok ronda, diplomás, sportos is vagyok, csak ugye a nőknek nem kellenek, mert full bionytalan és esetélen, lúzer vagyok. De nem adom le, mert ugye nem szeretném, hogy valaha is egy gyerek ilyen lúzer géneket örököljön. Aki igazán nem is ért semmihez, szakmájában közepes, tokkal-vonóval elmegy kategória vagyok. Visszahúzódó, antiszociális személysiség, aki nem ért semmihez. Gépfüggő is vasgyok, munka után 5 től 11 ig csak a számítógép. Főzni csak vagy 10 dolgot tudok. Fúrni-fugázni, glettelni, villanyt-vizet-vezetéket szerelni sem tudok (na jó egy szöget a falba beverek és tudok stihlel dolgozni, fát vágni, fűkaszával jól dolgozni, villanykörtét kicserélni, bútort ábra alapján összerakok). Szóval katasztrófa vagyok.


2020. febr. 9. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Adj le spermát, nincsenek lúzer gének, csak rossz példa/nevelés.
2020. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha inkább pszichológushoz mennél? Nem csak a párkeresési gondjaidon segítene, hanem az egész személyiséged felépítené talán újból. Mert amit most leírtál, az alapján nem csak gyereked nem lesz, de még egy normális, elégedett életed sem.
2020. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én egy küzdősportot űző nőnek adnék esélyt, hogy rendezzen le a llábaival, hogy könnyebb legyen minden az "életemben".
2020. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
És amugy mi lenne ha a rinyálás helyett minden felsorolt területen bővitenéd a tudásod és a készségeid? Tudom tudom..de akk is. Magától a rinyálástól vagy egy visszataszitó jelenség. Én sem értek pl a hibrid autók szereléséhez, mégis ha szükségét érezném megtanulnám, de nem rinyálok miatta h nem tudom mert szükségtelen információ számomra.
2020. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam rá de gyáva vagyok elmenni.

Kételkedem abban is mennyire kezelik titkosan az adataimat.

Nem gondolom, hogy géneimben lenne a hiba.

2020. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal fiatalabb amugy elegge Ubermensch donoroktol gyujtenek.
2020. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már ezt is lekésted.


Fogadj be egy menhelyi kutyust és foglalkozz vele sokat. Az leköt és elfelejted a nőket.

2020. febr. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtam rajta, nem is lenne értelme. Egyrészt spermadonorként nem tudnám kinek lesz "tőlem" gyereke. Másrészt pedig nem is akarok gyereket.
2020. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nekem szól a kérdés.😎

De a helyedben egy perc szabadidőt nem töltenék a képernyő előtt, hacsak nem randiappokat pörgetnék rajta.

2020. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
miért ne legyek a képernyő előtt?
2020. febr. 10. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!