Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindenben törekszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenben törekszünk a nemek közötti egyenlőségre, akkor még miért van olyan általános elvárás, hogy a férfi kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 01:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Egy férfit sem láttam még arra törekedni, hogy ugyanannyi házimunkát végezhessen, mint a nő, vagy hogy ő maradjon otthon a gyerekkel.
2020. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

te hol élsz? valami 100 évvel ezelőtti világban egy kis faluban? vagy csak 50+ os férfiakat ismersz? egyáltalán nincs így (BP 35-40 alattiak között)

másfelől a kérdés nem erről szólt.. mi a francért kell a férfinak kezdeményezni, miért van ez az önsors rontás a nők részéről? ( ha tennének lépéséket a az adott nekik tetsző férfi irányába akkor lehetne valami a dologból így meg nagyobb az esély hogy semmi nem lesz)

mi a pozitív a hozadéka ennek a viselkedésnek a nőknek? szimpla lustaság? amúgy ez is már kicsit magyaros dolog, külföldön amerre jártam EU-ban ez nem ennyire a férfiak feladataként kihegyezve..

2020. jan. 19. 01:46
 3/33 A kérdező kommentje:
van kihegyezve
2020. jan. 19. 01:46
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

A többség igazából nem törekszik annyira a nemek közötti egyenlőségre, mint amennyire kapásból rávágják. A legtöbb embernek saját maga felé hajlik a keze.


#1: Pedig mostanában egyre divatosabb, hogy a férfi marad otthon a gyerekkel.

2020. jan. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%

Hát kérdező én értem mit mondasz viszont az elsőnek igaza van sajnos.

És nem ötvenes, zsákfalus párokról van szó, hanem a környezetemben és itt a gyakoris (család kategória) lévő párokat nézve.


Viszont egyetértek, csak az a baj, hogyha egy nő kezdeményez a legtöbbször a férfiak elkönyvelik ribinek :(

2020. jan. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
Egyenlőség csak addig kell, amíg az kényelmes. Várni és válogatni az udvarlók között pedig kényelmesebb, mint kockáztatni.
2020. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%
Mert a nők ugyanúgy tartanak az elutasítástól és egyszerűbb elintézni azzal, hogy férfidóga.
2020. jan. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Valaki törekszik, van aki, nem, nem vagyunk egyformák.

Még mindig.

2020. jan. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%

Igen is a férfi dolga az udvarlás. Nem azt mondom hogy ha a lánynak tetszik az ember akkor ő semmi jelet nem adhat, de lényegében legyen férfias tökös a férfi és tegye meg a kezdő lépéseket x


L

2020. jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer kezdeményeztem férfinél. Soha többet. Aki annyira szerencsétlen, hogy tetszik neki egy nő, de még beszélgetni se mer odamenni hozzá, az tényleg lúzer. Hiába kezdeményeztem, a pasi ugyanúgy egy rakás nyomor volt. Ha kellek egy férfinek, akkor igenis mozdítsa meg legalább a kisujját!


Nemhiába jöttem össze utána jelenlegi élettársammal, aki egy igazi férfi.

2020. jan. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!