Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mit érdemes írni?

Figyelt kérdés
A nők általában már unják a sanssz kérdéseket, de akkor mégis, hogyan lehet elkezdeni egy beszélgetést? A mesélj magadról és a többi dolog az sanassz
2020. febr. 10. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg, mikor ér rá találkozni!
2020. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyből meg nem lehet ezzel kezdeni
2020. febr. 10. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt, amit egyébként is írnál. Trükközni, és másokhoz igazodni értelmetlen.
2020. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ez tényleg unalmas lehet nekik már, ha egy nap 50x megkérdezik, hogy mit szeret, meg h meséljen magáról
2020. febr. 10. 15:10
 5/11 A kérdező kommentje:
az interjús feelinget akarom elkerülni
2020. febr. 10. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj, nem az a lényeg, hogy újdonság, más legyen mint amit a többiek írnak. Tapasztalatból mondom.

Ha bejössz neki, akkor szóba elegyedik veled. Ha nem, akkor meg írhatsz bármit.

Írd, hogy szeretnél vele megismerkedni, lenne-e kedve ehhez. Írj magadról pár mondatot, amit fontosnak tartasz, szívesen olvasnál róla is amit ő mesélne magáról.

Aztán ha ez a része működik, kérdezd meg, mikor érzi azt, hogy megadná a telefonszámát? Mert szívesen folytatnád vele szóban. Ha rááll, szerintem nyert ügyed van.

2020. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem érzem, hogy érdeklődnének ők is, nem kérdeznek vissza, én viszem állandóan a beszélgetést és van hogy 2-3 mondat után megunom, mert nem kérdezz vissza és csak én kérdezek, mint ha én nem is érdekelném, de akkor minek húz jobbra?
2020. febr. 10. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Akit érdekelsz, az vissza fog kérdezni. Aztán meg fogja adni a számát is és szép apró lépésenként fogsz tudni haladni.

Nem könnyű és baromi sok türelem kell hozzá. Ritkán jön olyan, akivel passzoltok és működik a kommunikáció is.

Híhetsz nekem: nő vagyok és nagyon sokáig kínlódtam társkeresőn. Aztán egyszer csak eljött. És szívesen válaszoltam és szívesen megadtam a számom, 2 nap múlva találkoztunk, 3 hónap múlva összeköltöztünk. Hidd el, lesz olyan, akivel fog működni, csak tarts ki!

2020. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Ha nem vagy a leghelyesebb 2-3 férfiban, akikkel épp beszélget, nem fog érdemben válaszolni, visszakérdezni meg pláne. Ha viszont szuper helyes vagy, akkor a "dugunk?" kérdésre is érdemben reagálnak...
2020. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó de akkor, aki nem jó pasi, hogyan szerezzen barátnőt?
2020. febr. 10. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!