Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya kövér férfiak többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya kövér férfiak többségének tényleg ilyen nagy igényeik vannak?

Figyelt kérdés

Ma vonaton egy kövér izzadt igénytelen férfi mellé ültem. Unalmamban néztem mit csinál és bizony tinderezett.

És csak néztem minden nőt szinte balra húzott, egy kettőt húzott jobbra csak, az ilyen feltűnő csinos nőket.


2020. febr. 11. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Engem mindig ilyen kover fiuk szuperlajkolnak, es nem vagyok feltunoen csinos csak siman vekony, sportos.
2020. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Többségük örülne, ha egyáltalán egy nő rájuk nézne. Van 1-2 extrém kivétel, akik valóban meglepően nagy igényekkel rendelkeznek és sokan, ha látnak pár ilyet, akkor azt gondolják, hogy ez az átlag. Mert az a feltűnő.
2020. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert valaki kövér , még szeretheti a szépet
2020. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minek húzná jobbra a szép csajokat? Márpedig tinderen minden csaj szép, ergó 10-ből kb 1-nél van esélye akit jobbra húz.


Ha jobbrahúz mindenkit az is baj, ha nem húz az is baj...

2020. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Azé' nem bánnád, ha feldobná a hátadra az izzadt hasát, és jól megrántana kutyában. 😂
2020. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Annyira szánalmas, mikor a ronda és/vagy kövér pasik vergődnek, hogy nekik szép, csinos, vékony barátnő kéne... Röhelyesek.
2020. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem unjátok még ezt a sok kamu, hangulatkeltő kérdést? Ezek mégis mennyivel jobbak, mint az "incelesek"?

De bizonyára a kérdező vonzza az ilyen figurákat, mert kb. 1 hete szinte ugyanez történt vele, csak buszon.: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. (9-es válasz)

Mellesleg tél van, ilyenkor reggel 9-re még a kövér emberek sem izzadnak meg. Kicsit dolgozz még a sztorin.:)

2020. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan embert akar amilyen tetszik neki.

Az egy más kérdés, hogy meg is kaphatja-e...

2020. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

"Mellesleg tél van, ilyenkor reggel 9-re még a kövér emberek sem izzadnak meg. Kicsit dolgozz még a sztorin."

Te sem voltál még kövér ember közelében vagy csak magadat mentegeted! Még ki sem lépsz a fürdőszobából már bepállik a habtested, csak szólok!

2020. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azokat húzta jobbra akik tetszenek neki. Csak azért mert csúnya és kövér a szépérzéke vagy ízlése lehet olyan mint aki csúcsszuperül néz ki. :D Max kevesebb esélye van... az lehet.
2020. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!