Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyikőtök könnyen tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyikőtök könnyen tud kapcsolatot találni, ti hol szoktatok párt találni?

Figyelt kérdés

Nekem annyira hihetetlen az aki könnyen talál kapcsolatot, és sok volt már eddig. Mert nekem még sosem volt barátnőm. Régebben suliban nem volt lehetőségem, munkahelyen szintén nincs. Annyira nem vagyok társasági ember, így nincs sok lehetőségem.


Ti hol szoktatok ismerkedni?


2020. febr. 11. 17:18
 1/4 anonim válasza:
59%
Én a mostani pàrom Badoon talàltam meg ,már két és fél éve vagyunk együtt ,nagyszerű alkalmazás
2020. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhol, ahol nincs tűzveszély.
2020. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehol nem szoktam kimondottan ismerkedni. Éltem mindig a kis életemet, megismertem egy random embert aztán elkezdtünk többet érezni egymás iránt. Sosem kergettem a kapcsolatot, sosem ismerkedtem azért, hogy na nekem most feltétlenül kapcsolatom legyen. Teljesen véletlenül megismertem valakit és szerelem lett. Minden kapcsolatom így alakult ki.
2020. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig aktív szociális életet éltem ( interneten is meg valóságban is).Volt,hogy a legjobb barátnőim barátai által ismertem meg valakit,volt hogy random buliban,vagy munkahelyen kollégákon keresztül,de megesett (kétszer),hogy interneten keresztül ismertem meg a mostmár exeimet.
2020. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!