Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan párt aki már a 20as évei második felében jár és komoly kapcsolatot majd, családot szeretne? 25F

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 18:37
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
75%
Kinnt a külvilàgban màr próbàltad?
2020. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lachesys ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



ha osszejottok légyszi hivjatok meg az eskuvore!! reg voltam mar. koszi puszi!

2020. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Én csak 22 leszek,de jó lenne megismerni valakit.:D(nem kérek privit.)

Utolsó:én is mennék már egy jó kis lakodalomra.

2020. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mièrt keresel te olyan párt aki családot szeretne? Be akarsz társulni babyszitternek?
2020. jan. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit, szakkört, klubot, ahol több fiatal

megfordul, s hagyd magad sodródni, majd kialakul.

Bezárkózva sehol.

Mindenesetre a komolyabb lányokat nem a romkocsmákban, bulibanzájokon fogod megismerni.

2020. jan. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A komolyabb lányok nem az anyámasszony szoknyáján üldőgélő, gubbasztó, enervált fiúkra vágynak, hanem önálló, ambiciózus, kreatív férfira, akivel közösen, egymásra építhetnek.

Határozatlan, nyafogó fiúknak nincs sok esélye. Ez ősi ösztön a nők párválasztásában, ha nem is mondják ki.

Családot biztos személyiségre lehet építeni.

2020. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!