Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmennétek kettesben nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek kettesben nyaralni a munkatársatokkal?

Figyelt kérdés
Egy hosszú hétvégére hívott el a Balatonra. Mivel egyikünknek sincs párkapcsolata, felmerült bennem, mi van, ha szexelni (is) akarna. Munkán kívül is sokat beszélgetünk, elmesélte, hogy egy korábbi munkahelyén hány kolléganőjével, felettesével, beosztottjával feküdt le. Sokszor beszél arról, hogy szeretne barátnőt találni, de nem megy neki, mióta pár éve vége lett egy komoly kapcsolatának. Nem arra gondolok, hogy én lennék az a barátnő, viszont az felmerült bennem, hogy pár pohár bor után bepróbálkozna. A költségek miatt egy szobáról volt szó (mindketten spórolunk). Más lehetőségem nem lesz nyaralni idén, ezért egyébként szívesen elmennék. Nem szeretném, hogy egy esetleges lekoptatás miatt megsértődjön, és ez kihasson a munkánkra. Ti mit tennétek? Vagy én látok bele sokat a szituba?

2020. febr. 11. 21:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem lennél benne semmiben, akkor napnál világosabb, hogy vele ne menj sehova. Totál egyértelmű, hogy téged nézett ki a következő "barátnőjének".
2020. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#10 Jelenleg nem udvarolgat, én legalábbis nem vettem észre, szimplán barátok vagyunk. Amúgy van más férfi barátom is, akivel egyetem óta jóban vagyunk, és sosem próbálkozott be, ezért is gondoltam, hogy nem biztos, hogy ő akar bármit is.

Zsarolni nem tudom mivel tudna, egyébként nem a felettesem, egy szinten vagyunk. Azt nem nézném ki belőle hogy erőszakoskodna, de ezt nyilván sosem lehet biztosra tudni.

2020. febr. 11. 22:20
 14/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

#13-asodra.


Ő ezt a Jani vagyok a hegyről, mindenkit megb-szok, ha megköll - témát gondolja udvarlásnak, csak tisztázásképpen mondom.

2020. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Neked amúgy nagy kerek szemed van, és a szád nyitva van, mert azon keresztül veszel levegőt?
2020. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább menj egy barátnőddel.

Gondolj bele, milyen szuper lesz a nyaralás, miután lekoptatod, és még napokat egy szobában kell vele lenned.

2020. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, mennyit kell még ezr magyarázni. Ha eddig is a munkahelyein megfektette a fél társaságot, szerinted veled málnaszörpözni akar?!

Felnőtt férfi, te meg felnőtt nő vagy.

Meg lehet mondani, hogy ne haragudjon, de nem tudsz vele tartani. Pont. Nemet mondani is meg kell. Nem lesz semmi bajod a munkahelyeddel. Ellenben ha elmész vele, akkor jó nagy kakit kavarsz a nyakadba.

2020. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tisztán látszik, hogy mit akar, össze lehet azért rakni a képet. Ha te nem akarsz kavarni vele, akkor semmiképp se menj el, spórolás ide vagy oda. Ha benne vagy, menj el, felnőtt emberek vagytok, majd megoldjátok. Probléma megoldva.
2020. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, ez neked nagyon is imponál.
2020. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarok tőle semmit, akkor nem is mennék el.
2020. febr. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!